Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zaawansowane rozwiązania dla małych i średnich firm dostępne w Morele.net

S4E, dystrybutor zaawansowanych rozwiązań do składowania, archiwizacji, ochrony i bezpieczeństwa danych poinformował o nawiązaniu współpracy partnerskiej z firmą Morele.net, będącą właścicielem serwisu o tej samej nazwie, oferującego produkty elektroniki użytkowej. Serwis morele.net jest liderem na polskim rynku i zawiera w swojej ofercie ponad 50.000 produktów elektronicznych. Od października Morele.net będzie oferował urządzenia do archiwizacji i ochrony danych przeznaczone dla małych i średnich firm, które znajdują się w ofercie firmy S4E, w tym pełną gamę rozwiązań firmy Iomega.

Klient Biznesowy wymaga nieco innego podejścia od zwykłego użytkownika i oczekuje fachowej wiedzy od sprzedawcy, dlatego też S4E przeszkoli personel sklepu internetowego, aby mógł profesjonalnie doradzić w doborze optymalnych rozwiązań dla biznesu. W szczególnych przypadkach konsultanci S4E pomogą również dobrać urządzenia do istniejącej infrastruktury.

„Rozwój oferty produktowej o urządzenia dla biznesu jest dla nas naturalnym procesem budowania porfolio.” – powiedziała Karolina Nocoń z Działu Obsługi Klientów Biznesowych i Instytucji w firmie Morele.net. „Wybraliśmy S4E jako dostawcę rozwiązań przechowywania danych, gdyż firma oferuje nam bezpośredni kontakt z opiekunem oraz szybką i fachową pomoc w wyborze rozwiązań dla naszych klientów. W przyszłości planujemy kolejne przedsięwzięcia poszerzające współpracę.” 

Morele.net jest liderem wśród polskich sklepów z elektroniką użytkową, a jego klienci, zachęceni pozytywnymi doświadczeniami z zakupem prywatnych urządzeń, często zwracają się do sprzedawców z zapytaniem o ofertę biznesową.” – powiedział Grzegorz Wilk, Produkt Manager w firmie S4E. „Chcemy docierać do tej grupy z najlepszą możliwą ofertą dystrybuowanych przez nas produktów, budując grono potencjalnych odbiorców.”

Firmy planują w najbliższym czasie także zorganizowanie konferencji dla biznesowych klientów morele.net, którzy będą mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami na żywo.

Źródło: S4E

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x