Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zaproszenie na debatę w Lookr.tv

iPlus zaprasza na I debatę dotyczącą wpływu internetu mobilnego na jakość życia Polaków. Debata odbędzie się w środę, 17 marca o godzinie 19.00 i będzie transmitowana na żywo w telewizji internetowej Lookr.tv.

Już w najbliższą środę, 17 marca o godz. 19.00 zapraszamy na debatę live! Debata poświęcona jest wynikom badania „Mobilność 2010 – raport o wpływie internetu mobilnego na jakość życia Polaków”, który zostanie niebawem opublikowany przez iPlusa. W raporcie z badania poruszane są takie kwestie jak sposoby korzystania z internetu mobilnego, związek internetu mobilnego z social media, samoocena osób korzystających z internetu mobilnego, generacja cyfrowych tubylców oraz podział użytkowników Sieci na Miłośników, Obytych i Biernych. W debacie udział wezmą: twórca badania iPlusa, Krzysztof Krejtz z Instytutu Społecznej Psychologii Internetu i Komunikacji SWPS, Mateusz Halawa z Instytutu Kultury i Komunikowania SWPS oraz znany bloger, Maciej Budzich z Mediafun.pl. Zapraszamy też do logowania się na czacie i dyskusji wszystkich użytkowników mobilnego internetu! Program na żywo będziecie mogli obejrzeć w środę między 19.00 a 20.00 tutaj.
Już teraz czekamy na Wasze pytania do ekspertów i opinie na temat tego, w jaki sposób mobilny dostęp do Internetu wpłynął na życie Wasze i Waszych znajomych: redakcja@lookr.tv

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x