Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zdobywca Grand Prix ostatniej edycji Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” premierowo wyłącznie w Programie 5 Plus!

„Papierowy żołnierz” w reżyserii Aleksieja Germana młodszego to pozycja obowiązkowa nie tylko dla miłośników kina rosyjskiego. Film, który otrzymał również jedną z najważniejszych nagród Festiwalu Filmowego w Wenecji (Srebrny Lew dla Najlepszego Reżysera) to niezapomniana opowieść o początkach radzieckiego planu podboju kosmosu. Polska premiera DVD „Papierowego żołnierza” została zorganizowana przez dystrybutora filmowego Vivarto razem z Programem 5 Plus.

Uczestnicy Programu 5 Plus mogą obejrzeć ten film na DVD jako pierwsi. Z okazji premiery, Vivarto i Program 5 Plus przygotowały niezwykłą kolekcję, w skład której wchodzą również „Pożegnania” i „Papryka, sex i rock’n’roll”, filmy docenione i wyróżnione zarówno przez krytyków filmowych, jak i samą publiczność na całym świecie. Kolekcja dostępna jest za jedyne 2.500 punktów i można zamówić ją za pośrednictwem strony www.program5plus.pl, SMSem lub u konsultanta pod bezpłatnym numerem 2626.

„Pożegnania” (reż. Yôjirô Takita, Japonia), zdobywca tegorocznego Oscara, zaskakuje charakterem, i choć przywodzi na myśl największe dokonania europejskiej kinematografii, uwodzi widza japońskim przywiązaniem do tradycji i niezwykłych dla Europejczyków rytuałów. „Papierowy żołnierz” Aleksieja Germana jr., zdobywca Grand Prix 3. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik na Polską”, to inspirowana balladą Bułata Okudżawy historia sześciu tygodni z życia pewnego lekarza, pracownika Bajkonuru, który opiekuje się radzieckimi pilotami przygotowywanymi do pierwszej podróży w kosmos. Trzeci obraz, „Papryka, sex i rock’n’roll”, to komedia ze sporą dawką starego, dobrego rock’n’rolla w tle. Film z przymrużeniem oka opowiada o dojrzewaniu, pierwszych miłościach i imprezach do rana. Nogi same rwą się do tańca!
5 Plus to program dla użytkowników sieci Plus, w którym za korzystanie z telefonu, udział w promocjach i konkursach klienci otrzymują punkty wymieniane na nagrody (np: pakiety bezpłatnych minut lub SMS-ów, akcesoria telefoniczne, sprzęt RTV itp.). W tym roku uczestnicy Programu 5 Plus mogli już przedpremierowo i o 30% taniej otrzymać najnowsze powieści Stephena Kinga („Pod kopułą”) oraz Johna Irwinga („Ostatnia noc w Twisted River”).

Adam Suchenek
Rzecznik Prasowy sieci Plus


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x