Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Złap niedowiarka

Świat pełen jest niedowiarków. Nie wierzą że, najlepszy internet mobilny jest w Plusie. Gra „Złap Niedowiarka” polega na złapaniu jak największej liczby niedowiarków czyli postaci, które ukazują się zarejestrowanym Uczestnikom gry na wyświetlaczu ekranu telefonu komórkowego przy wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Zadaniem Uczestnika jest złapanie niedowiarka za pomocą spustu migawki aparatu fotograficznego w telefonie komórkowym. Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów startowych Plus Internet na Kartę wraz z modemem USB ZTE MF669. Pobierz darmową grę na Androida i złap jak najwięcej niedowiarków.

By zostać Uczestnikiem konkursu należy zarejestrować się w systemie gry po uruchomieniu aplikacji dostępnej pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=PlusGame.UI.Droid. Rejestracja polega na wpisaniu unikalnego nicka oraz hasła. Unikalność nicka każdorazowo sprawdza system gry tak, aby nicki Uczestników nie powtarzały się. Rejestracja jest również możliwa przy wykorzystaniu danych użytkownika z facebooka (opcja „Zaloguj przez facebooka”). Rejestracja kończy się utworzeniem profilu na serwerze gry.

Celem Konkursu jest złapanie jak największej liczby niedowiarków – postaci, które są wyświetlane na podglądzie kamery w telefonie komórkowym w postaci graficznych miniaturek z opisem. Uchwycenie postaci niedowiarka w kadrze kamery i naciśnięcie spustu migawki aparatu równoznaczne jest z jej złapaniem, co potwierdza pojawienie się postaci w albumie telefonu. Po złapaniu niedowiarka na ekranie telefonu Uczestnika wyświetlany jest kontekstowy filmik charakterystyczny do postaci danego, złapanego niedowiarka.
Uchwycenie postaci niedowiarków możliwe jest dzięki wyświetlaniu się na ekranie telefonu komórkowego jednej lub większej liczby postaci oddalonych od Uczestnika. Odległość postaci wyrażona jest w metrach i waha się między 10 a 300 metrami. Jeżeli postać niedowiarka jest dalej należy do niej podejść i uchwycić ją za pomocą spustu migawki aparatu fotograficznego.


W momencie uruchomienia aplikacji i wejścia do gry nie wszystkie postaci niedowiarków są do razu widoczne. Część z nich będzie się pojawiać na ekranie telefonu Uczestnika z opóźnieniem, a nadejście nowej postaci sygnalizowane jest pojawieniem się cienia czyli zamazanego zarysu postaci.
Za złapanie postaci niedowiarka Uczestnik otrzymuje punkty, których liczba uzależniona jest od tego czy jest to postać złapana przez Uczestnika po raz pierwszy czy po raz kolejny.

Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów startowych Plus Internet na Kartę wraz z modemem USB ZTE MF669 o wartości 176 złotych. Jednemu Uczestnikowi uprawnionemu do odbioru Nagrody przysługuje jeden wyżej opisany zestaw startowy.

Ze względu na specyfikację techniczną Gry będącej podstawą realizowanego Konkursu, Uczestnikami mogą być jedynie osoby korzystające z telefonu komórkowego wyposażonego w system Android w wersji 2.2 lub wyższej (wspierane telefony: Sony Ericsson Xperia Arc, Sony Ericsson Xperia 10, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S+, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Y Young, HTC Wildfire S).

Cały regulamin dostępny jest tutaj

Gra dostępna jest tutaj

Więcej na stronach Plusa

[poll id=”16″]

Życzymy miłej zabawy 🙂

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x