Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Znajdź pracę dzięki wap.plus.pl i Pracuj.pl

Polkomtel SA, operator sieci Plus, oraz Pracuj.pl, wiodący polski serwis rekrutacyjny, udostępniły mobilną wersję pracuj.pl. Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie wyszukiwać ogłoszenia o pracę, korzystając ze swojego telefonu komórkowego.

Serwis, dostępny pod adresem http://plus.pracuj.pl, umożliwia:
ˇ przeglądanie najnowszych ofert pracy w serwisie,
ˇ wyszukiwanie zaawansowane (branże pracodawców, województwa),
ˇ przeglądanie szczegółów ogłoszenia,
ˇ wysłanie linku do wersji www ogłoszenia na adres e-mail użytkownika.
Dodatkowo można tu znaleźć porady przydatne podczas spotkania z potencjalnym i obecnym pracodawcą dotyczące przebiegu rozmów kwalifikacyjnych, pisania CV i listów motywacyjnych, a także negocjacji podwyżek.
Serwis jest częścią portalu wap.plus.pl i jest objęty promocją „Plus.pl najlepszy portal w komórce bez dodatkowych opłat”. Oznacza to, że za wyszukiwanie i czytanie ogłoszeń klienci Plusa posiadający poprawnie skonfigurowane telefony nie ponoszą opłat za transmisję danych.
Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów oraz studentów i absolwentów. Codziennie dostarcza kandydatom ponad 12 000 aktualnych ofert pracy z Polski i zagranicy.
Plus.pl to jedyny w Polsce portal mobilny, przy korzystaniu z którego klienci sieci Plus nie ponoszą opłat za transmisję danych. Plus.pl dostarcza informacji ze świata polityki, biznesu, sportu i rozrywki.
Więcej informacji na www.plus.pl i www.pracuj.pl

Adam Suchenek
rzecznik prasowy sieci Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x