Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zniżki na karnety narciarskie

Zima na stokach z Plusem – 23% zniżki na karnety narciarskie oraz Karty ICE To kolejna zima, w trakcie której Plus przygotował dla amatorów białego szaleństwa specjalne zniżki na karnety narciarskie jak również zadbał o ich bezpieczeństwo. Do końca marca, na wybranych wyciągach, klienci sieci mogą skorzystać z karnetów tańszych o 23%. Rozdawane są specjalne Karty ICE informujące kogo należy powiadomić w razie wypadku.

By skorzystać ze zniżki należy wysłać na numer 80003 SMSa z podaniem kodu stacji. W odpowiedzi otrzymamy SMSa zwrotnego, którego należy okazać w kasie stacji narciarskiej. Upoważnia on do 23% zniżki na wybrane karnety. SMS jest ważny przez 15 minut od momentu jego nadejścia.

Kody ośrodków narciarskich objętych akcją oraz rodzaje karnetów na 23 % zniżki:

  • Krynica Zdrój (Jaworzyna Krynicka): kod: JAW, karnet dzienny lub czterogodzinny,
  • Szczyrk (GAT Czyrna-Solisko): kod: SZCZYR, karnet dzienny lub półdzienny,
  • Zieleniec (Winterpol): kod: ZIEL, karnet dzienny lub czterogodzinny,
  • Zakopane (Kasprowy Wierch): kod: ZAKO, karnet dzienny lub trzygodzinny.

Do karnetów zakupionych ze zniżką będą rozdawane specjalne Karty ICE (In Case of Emergency, w nagłym wypadku) informujące kogo należy powiadomić w razie o wypadku.

Na karcie wielkości wizytówki należy wpisać imię, nazwisko oraz numer telefonu osoby, którą służby ratunkowe będą mogły poinformować o zdarzeniu, jak również uzyskać od niej ważne informacje, np. o przyjmowanych lekach czy chorobach poszkodowanego. Kartę ICE należy nosić cały czas przy sobie.

Zniżki na karnety i rozdawanie Kart ICE to kolejne działania służące promocji aktywnego, a zarazem bezpiecznego wypoczynku na narciarskich stokach. Plus od ponad dziesięciu lat wspiera służby ratownicze GOPR i TOPR. Najważniejszym elementem współpracy jest Zintegrowany System Ratownictwa obsługujący numer ratunkowy w górach 601 100 300. W całym paśmie polskich gór uruchomiony został także System Informacji Wizualnej dla Turystów, dzięki któremu na specjalnych monitorach turyści otrzymują aktualne informacje pogodowe i komunikaty służb ratowniczych.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x