Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zniżki na karty wstępu Plus Camerimage

Operator sieci Plus, wieloletni partner i sponsor tytularny Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE, przygotował dla swoich klientów specjalne zniżki do wykorzystania podczas 19. edycji festiwalu. Tegoroczny Plus Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 26 listopada – 3 grudnia.

Plus Camerimage jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych. Przyczynia się do wzrostu prestiżu operatorów zdjęć filmowych wśród innych twórców X muzy. Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych to także znakomita uczta filmowa dla każdego kinomana, dlatego operator sieci Plus przygotował dla swoich klientów możliwość otrzymania 30% zniżki na karnet festiwalowy „Obserwator”. Klienci, którzy wyślą bezpłatnego SMS-a o treści „Plus” na numer 8034 dostaną specjalny kod umożliwiający otrzymanie karnetu promocyjnego z uwzględnieniem zniżki czyli „Obserwator – zniżka od Plusa” i zamiast 260,00 PLN zapłacą 180,00 PLN!
Karnet „Obserwator – zniżka od Plusa” uprawnia m.in. do udziału w wydarzeniach festiwalowych odbywających się w Centrum Festiwalowym – Operze Nova, uczestnictwa w warsztatach filmowych, wstępu do Klubu Festiwalowego, otrzymania programu festiwalowego oraz wstępu na dowolną ilość projekcji festiwalowych.

Smsy po specjalne kody można wysyłać do 15.11.2011 r.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x