Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zwrot gotówki w ofercie na Kartę w Plusie

Zwrot gotówki w ofercie na Kartę w Plusie

Plus przygotował wyjątkową ofertę dla nowych użytkowników oferty na Kartę. To pierwsza tego typu przełomowa promocja na rynku dla klientów ofert na kartę. Już od 7 marca br. klienci, którzy kupią starter Plusa na Kartę mogą dostać nawet 100 zł zwrotu w gotówce z bankomatu.

Klienci oferty Na Kartę w Plusie będą mogli odebrać 100 zł w gotówce z bankomatu, gdy suma pieniędzy wydanych na pakiety Bez Limitu przekroczy 100 zł. Użytkownicy, mogą również zdecydować się na odbiór 50 zł w gotówce, wówczas wystarczy zakup dwóch dowolnych pakietów. Wypłatę pieniędzy można realizować do 31 sierpnia br.

Jak skorzystać z promocji?

  • Krok 1 – Zakup startera Plus na Kartę i zapisanie się do promocji poprzez wysłanie SMS o treści „KASA” pod numer 80100 w terminie od 7 marca do 30 kwietnia br.
  • Krok 2 – Regularne włączanie dowolnego pakietu Bez Limitu za 30 lub 40 zł.
  • Krok 3 – Odbiór gotówki z bankomatu, gdy kwota wydana na pakiety przekroczy 50 zł lub 100 zł.

Jak odebrać gotówkę z bankomatu?

Zasady odbioru gotówki z bankomatu są bardzo proste. Klienci, którzy uzbierali już odpowiednia kwotę otrzymają SMS z kodem do bankomatu Euronet i PIN-em uprawniającym do odbioru gotówki.

Szczegółowa instrukcja jak wypłacić gotówkę

Pakiety Bez Limitu w Plusie na Kartę – Ty decydujesz

Klienci, którzy zdecydują się na włączenie pakietu za 30 zł na 30 dni otrzymują pakiet 30 GB. Dodatkowo, otrzymują nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich.

Natomiast, w ramach pakietu za 40 zł na 30 dni klienci otrzymują pakiet 35 GB  z dostępem do najszybszej sieci 5G Plusa, a także nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich.

Udostępnij

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x