Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zygmunt Solorz-Żak nagrodzony „Wirtualnym Telefonem”

Zygmunt Solorz-Żak otrzymał w dniu wczorajszym „Wirtualny Telefon” – nagrodę przyznawaną przez magazyn „Mobile Internet” w kategorii: człowiek dekady. Nagroda została przyznana za konsekwentne budowanie grupy telekomunikacyjnej.

Coroczna  gala  magazynu  „Mobile  Internet”  odbywa się od 2001 roku. Jest jednym  z  najważniejszych  wydarzeń  dla  środowiska IT i Telekom. Uznanie branży  i  mediów  sprawiło,  że „Wirtualne Telefony” nazywane są „Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji”.

Miesięcznik  „Mobile  Internet”  ukazuje  się  na polskim rynku prasowym od ponad  dziewięciu  lat.  Pismo  opisuje  najważniejsze  wydarzenia na rynku teleinformatycznym.   Dziennikarze   przedstawiają  aktualne  oferty  usług teleinformatycznych,  testują  najnowsze urządzenia mobilne. Gazetę wspiera portal   www.mobile-internet.pl   na  bieżąco  dostarczający  informacji  o wydarzeniach na światowych rynkach teleinformatycznych.

Ponadto  wyróżniona  została  między  innymi  spółka  Mobyland  – otrzymała nagrodę w kategorii INNOWACJA ROKU 2010 – za wybudowanie pierwszej w Polsce sieci szybkiego dostępu do Internetu w technologii LTE. Przyznano w sumie 31 statuetek.

Źródło: Polsat

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x