Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Kryształowe Godło European Trusted Brands dla marki Nokia

Nokia po raz dziesiąty wybrana marką najbardziej godną zaufania

Marka Nokia została uhonorowana Kryształowym Godłem w tegorocznej, X już edycji badania European Trusted Brands organizowanego przez wydawnictwo Reader’s Digest. Od dziesięciu lat,  a więc od pierwszej edycji badania, marka Nokia odnotowuje zwycięstwa w kategorii „Telefon Komórkowy” zarówno w Polsce, jak i Europie.

Ankieta przeprowadzona na potrzeby konkursu European Trusted Brands 2010 stanowi największe pod względem zasięgu badanie opinii konsumentów w Europie. Zadaniem konsumentów jest wskazanie marek, którym ufają najbardziej. Polscy uczestnicy badania wskazywali marki godne zaufania w 20 kategoriach wspólnych dla 16 krajów i w 13 kategoriach wybieranych lokalnie.
W tegorocznej edycji badania markę, której ufają najbardziej wskazało 32 163 respondentów. Marka Nokia została najwyżej oceniona przez badanych według czterech kryteriów: jakości, wartości
w stosunku do ceny, silnego wizerunku i zrozumienia potrzeb klienta, za co otrzymała Kryształowe Godło European Trusted Brands 2010.„Okazywane przez tak długi czas zaufanie dla marki Nokia potwierdzone wynikami badania Trusted Brands jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, za które pragnę wszystkim gorąco podziękować. To dla nas najlepsza nagroda za podjęte działania, ale też najlepsza motywacja do dalszej pracy. Wierzę, że otrzymujemy ją nie tylko za oferowane przez nas portfolio produktów i usług, ale i prowadzone przez nas projekty społeczne, m.in. realizowany od  9 lat program Make a Connection oferujący środki finansowe na rzecz lokalnych społeczności czy kampania Dajemy Ci Wolną Rękę zachęcająca kierowców do bezpiecznej jazdy samochodem”- powiedział Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

European Trusted Brands to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich, przeprowadzane w Europie przez Reader’s Digest. Oprócz tematyki marketingowej coroczne badanie European Trusted Brands przyczynia się także do pogłębienia charakterystyki typowego Europejczyka. Pozwala na poznanie nastrojów społecznych mieszkańców Europy, postaw i wartości, które kształtują nasze życie.

O firmie Nokia

Firma Nokia stawia sobie na cel łączenie ludzi. Tworzymy zaawansowane technologie i spersonalizowane serwisy, które umożliwiają naszym użytkownikom dostęp do tego, co dla nich najważniejsze. Każdego dnia ponad 1,2 mld ludzi kontaktuje się ze sobą dzięki urządzeniom Nokia – korzystając z telefonów komórkowych, zaawansowanych smartfonów lub wyspecjalizowanych komputerów mobilnych. Obecnie firma Nokia oferuje szerokie portfolio produktów wzbogaconych o innowacyjne usługi dostępne poprzez platformę Ovi (www.ovi.com). Wśród nich wymienić można muzykę, mapy, aplikacje mobile, pocztę email i wiele innych. Ponadto należąca do Nokia firma NAVTEQ jest liderem wszechstronnych map cyfrowych i usług nawigacyjnych,
a Nokia Siemens Networks dostarcza sprzęt, rozwiązania i usługi operatorom sieci telekomunikacyjnych.

(ź)nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x