Zapraszamy na niezależne forum poświęcone komórkowej sieci Plus. Forum tworzone jest przez klientów, użytkowników i sympatyków sieci Plus. Serwis jest interesującym miejscem, gdzie można wymieniać swoje uwagi na temat oferty operatora, dowiedzieć się o ciekawych promocjach, a także uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące usług Plusa.
Plus Forum przy współpracy z siecią Plus uruchomiło zupełnie nowy dział na forum – oficjalny dział sieci Plus, w którym odpowiadać na Wasze pytania będą konsultanci Plusa, a także pomagać w rozwiązywaniu i wyjaśnianiu spraw lub ewentualnych problemów. Specjaliści, którzy pracują na naszym forum są odpowiednio wyróżnieni. Nicki pracowników Plusa wyświetlane są w kolorze zielonym. Pracownicy Plusa udzielają pomocy w dni robocze od godziny 9 do 18. 

Serdecznie zapraszamy www.plusforum.pl:

 

Plus Forum

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Rrr
1 miesiąc temu

Widzę, że macie gdzieś swoich klientów. Woj Lubelskie pow tomaszowski od dwóch dni nie ma internetu a od ponad tygodnia prędkość wynosiła 0.05mbs !!! Po dodzwonieniu się do konsultanta otrzymałem wiadomość, że są prowadzone prace i przeprasza za niedogodności hahsha podaję was do UOKiK z nagrana rozmową a i na YouTube ją umieszczę!!! Jesteście żałośni, za co wam się płaci!!