Modecom Freetab 9701 – Videorecenzja

Modecom Freetab 9701 to jeden z tańszych 9,7 calowych tabletów na naszym rynku. Można go dostać już od około 400 zł w wolnej sprzedaży, bądź za złotówkę w abonamencie sieci Plus. Niewygórowana cena to z pewnością ogromny atut urządzenia, ale jak jest z resztą? Na co pozwala 1 rdzeniowy procesor? O tym i o wielu innych rzeczach dowiecie się w videorecenzji. Więcej w rozwinięciu.

Testowany tablet został wyposażony w 1 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia kartami microSD. Obsługiwać nasze urządzenie przyjdzie nam za pomocą 9,7″ wyświetlacza IPS o rozdzielczości 1024 x 768. Poniżej znajdziecie videorecenzję, w której tablet został przetestowany pod kilkoma względami. Zapraszam do oglądania.

A wy jak oceniacie Freetab’a 9701? Jest on według was warty uwagi? Piszcie w komentarzach

 

 Komentarze

Written by: Radosław Dominiak

W redakcji PlusBloga od ponad 2 lat. Uwielbia absolutnie wszystko co ma mobilny system na pokładzie i często poświęca temu zbyt dużo czasu niż powinien. Za wzór dobrze prowadzonej firmy w branży technologicznej uważa Apple. Oprócz technologii wielki miłośnik motoryzacji, podróży, muzyki, sportu i dobrych filmów.