Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

myPhone na Mobile World Congress 2011 w Barcelonie

W dniach 14-17 lutego, w Barcelonie odbyła się kolejna edycja Mobile World Congress, największej imprezy wystawienniczej telekomunikacji mobilnej na świecie. Imprezy obfitującej w setki nowości i premier, seminariów i konferencji. Polski producent telefonów komórkowych – myPhone – po raz pierwszy pojawił się wraz ze swoim stoiskiem wśród gigantów branży GSM z całego świata.

Głównym bohaterem ekspozycji myPhone w Barcelonie była seria telefonów myPhone Simple Life, prostych w obsłudze, z intuicyjnym menu, wyposażonych jedynie w najpotrzebniejsze funkcje. Urządzenia z tej serii przeznaczone są dla seniorów, osób mających problemy ze wzrokiem, czy mniej sprawnych manualnie, a przede wszystkim dla wszystkich szukających telefonu, a nie namiastki komputera. Wszystkie modele Simple Life cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony operatorów i dystrybutorów z różnych krajów i to nie tylko z najliczniej reprezentowanej Europy. Szczególnie wiele zapytań z ich strony dotyczyło grudniowej nowości, modelu myPhone 1080 DURO, a także telefonu myPhone 1070 CHIARO nagrodzonego Gold Design AWARD 2010 na targach CeBIT.

Na swoim stoisku myPhone zaprezentował również nowości, które niebawem zostaną wprowadzone do sprzedaży. I tak dużym zainteresowaniem cieszyły się dwa modele z nowej serii telefonów myPhone o podwyższonej odporności – myPhone 5010 i 5570 oraz nowe urządzenia Dual SIM, myPhone 3380 MIDNIGHT i 6600 FREE. Wielu potencjalnych kontrahentów interesowało się też modelem myPhone 6680 SHARE, obsługującym dwie karty SIM i wyróżniającym się eleganckim designem, a będącym w sprzedaży od września 2010 roku.

 

Filip Maksymiak, Dyrektor Działu Eksportu myPhone Sp. z o.o.: – Udział w wielkim telekomunikacyjnym show, jakim są Mobile World Congress w Barcelonie pokazał nam, że jesteśmy postrzegani jako bardzo interesujący uczestnik globalnego rynku, zauważany już przez operatorów i dystrybutorów z różnych krajów. Kontakty zdobyte podczas MWC z pewnością zaowocują wieloma podpisanymi umowami, których pokłosie obserwować będziemy mogli przynajmniej przez najbliższy rok. Pozwolą one z jednej strony wejść do krajów, w których myPhone jeszcze nie jest obecny, natomiast z drugiej zdecydowanie wzmocnią nasze udziały w krajach, w których można już kupić telefony ze znakiem myPhone.

(Ź) myPhone

 


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x