Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pobierz największe hity Davida Guetty w prezencie z Nokia Music Store

Na pierwsze urodziny Nokia Music Store, Nokia i EMI Music Poland przygotowały dla Was niespodziankę. Każdy użytkownik sklepu Nokia Music Store może pobrać album Davida Guetty z jego największymi hitami za darmo.

Wszyscy fani artysty mogą też wziąć udział w konkursie i wygrać spotkanie z Davidem Guettą na Ibizie! Szczegóły znajdziecie na stronie http://www.facebook.com/OVImuzyka

David Guetta to ceniony na całym świecie wykonawca, producent, autor remiksów i DJ DAVID GUETTA może się pochwalić trwającą niemal dwie dekady fantastyczną karierą. Obecnie zdobywa kolejne szczyty!  Wszystkie poprzednie single promujące najnowszy album „One Love” podbiły listy przebojów radiowych na całym świecie.

Na płycie ONE LOVE Guetta serwuje porywającą do tańca, elektryzującą mieszankę hip hopu, soulu i electro – odważny miks, którego dotkliwie brakuje na scenie popularnej od przełomu lat 80. i 90., gdy odbiorcy muzyki tanecznej i rapu rozeszli się w dwóch przeciwnych kierunkach. Cieszący się niezwykłą popularnością i muzycznym autorytetem Guetta (5 milionów imprezowiczów na 200 występach didżejskich w samym zeszłym roku) musiał więc przejąć rolę kuratora i katalizatora nowej hybrydy stylistycznej. Jego magiczna producencka ręka wydobywa wszystko, co najlepsze we współpracownikach, nawet tak doświadczonych jak Akon, który na płycie zaśpiewał utwór „Sexy Bitch.” (drugi singiel promujący album)

NMS w skrócie

Nokia Music Store to muzyczny sklep internetowy, oferujący obecnie aż 6 milionów utworów. Umożliwia on przeglądanie i kupowanie muzyki, korzystanie z rekomendacji, a także bezpośrednie wyszukiwanie ulubionych wykonawców, piosenek lub albumów. Przed dokonaniem zakupu można przesłuchać 30 sekund każdego utworu. Piosenki ze sklepu można pobierać bezpośrednio na telefon komórkowy łącząc się z Internetem lub poprzez komputer osobisty. By skorzystać z tej drugiej opcji należy wcześniej zainstalować oprogramowanie Nokia Music for PC ułatwiające nie tylko porządkowanie i przesyłanie muzyki pomiędzy komputerem, telefonem lub kompatybilnym urządzeniem, ale także bezpośrednie pobieranie ulubionych piosenek z Nokia Music Store. Zakupioną muzykę można za darmo zgrać z komputera na 1 urządzenie przenośne audio lub telefon, do 10-ciu razy nagrać w formacie audio na płytę CD i słuchać jej bez ograniczeń.  Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej. Cena jednego utworu to 3,49 PLN, a albumu 34,9 PLN (niezależnie od ilości piosenek).

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x