Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung C3750 i Samsung C3560 – towarzyscy eleganci

Połączenie stylu i elegancji z domieszką społecznościowych funkcjonalności – to propozycja w sam raz dla osób, starających się pogodzić życie zawodowe z towarzyskim. Telefony Samsung C3750 i Samsung C3560 idealnie sprawdzają się w roli osobistych asystentów, którzy nie tylko zarządzają pocztą i kalendarzem, ale również komunikują o najświeższych, interesujących ich użytkowników informacjach.Zamknięty w rozsuwanej obudowie Samsung C3750 swój wyrafinowany wygląd zawdzięcza matowej fakturze i metalicznemu wykończeniu. Telefon wyposażono w duży ekran o przekątnej 2,4 cala, umożliwiający swobodne przeglądanie obrazów i tekstu.

Samsung C3560 wyróżnia nowoczesny, ale subtelny design, z charakterystycznymi zaokrąglonymi krawędziami. Kompaktowe wymiary telefonu sprawiają, że aparat wygodnie leży w dłoni i mieści się niemal w każdej kieszeni.

 

Oba modele dzięki dostępowi do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, pozwalają być w ciągłej łączności z przyjaciółmi, rodziną oraz utrzymywać kontakty biznesowe. Dzięki komunikatorom internetowym Google Talk, Yahoo, czy Windows Live Messenger, użytkownicy telefonów mogą pozwolić sobie na bieżącą korespondencję ze znajomymi.
Telefony Samsung C3750 i Samsung C3560 wyposażono w aparat fotograficzny (odpowiednio 3,2 i 2 Mpix), radio i odtwarzacz muzyczny. Uniwersalne gniazdo minijack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki również przez zwykłe słuchawki.
Sugerowana cena modelu C3750 to 349zł, a C3560 – 329zł.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x