Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung GALAXY S III – smartfon, który rozpoznaje Twoje potrzeby

Najnowszy Samsung GALAXY S III myśli, rozumie i odpowiada na Twoje potrzeby. Wybiera najlepsze zdjęcia, zwiększa głośność telefonu w zależności od natężenia dźwięków w otoczeniu oraz dopasowuje muzykę do Twojego nastroju. Nowy GALAXY S III jest o krok przed Tobą.

GALAXY S III wyróżnia nowoczesny, innowacyjny i niezwykle elegancki design. Smartfon został opracowany w inspiracji naturą i z myślą o człowieku. O komfortowe i intuicyjne korzystanie z urządzenia dba najlepszej jakości wyświetlacz wykonany w technologii HD Super AMOLED o przekątnej 4,8 cala oraz czterordzeniowy ultraszybki procesor. Już nigdy więcej przeglądanie stron internetowych nie będzie uciążliwe i mozolne, a oglądanie filmów na smartfonie zyska nową jakość.

Nawet nadejście nowej wiadomości lub e-maila nie przerwie Twojego filmowego seansu. Dzięki funkcji Pop up Play będziesz mógł równocześnie korzystać z poczty lub przeglądać strony internetowe i oglądać film. Również wykonywanie zdjęć smartfonem wchodzi na wyższy poziom. Uchwyci on każdy moment Twojego życia a aparat sam automatycznie zasugeruje wybór najlepszego ujęcia wykonując 3 zdjęcia na sekundę. To wszystko umożliwiają funkcje Burst Shot (wykonanie 20 zdjęć pod rząd) oraz Best Photo (automatyczny wybór najlepszej spośród 8 fotografii).

Donośne rozmowy w biurze, gwar miejski, czy odgłos przejeżdżającego pociągu często skutecznie zakłócają rozmowę przez telefon. Z nowym GALAXY S III będziesz mógł rozmawiać nawet w tych trudnych warunkach – jego poziom głośności wychodzi poza standardowe ramy. Dodatkowo optymalizuje słyszalny dźwięk w zależności od otoczenia.

Smartfon dopasowuje również utwory, które najlepiej pasują do Twojego nastroju. Dzięki funkcji Music Square możesz określić swój nastrój i odtworzyć utwory dopasowane do jednej z czterech kategorii – zachwycony, pełen namiętności, radosny lub spokojny.

Galaxy S III czuwa przy Tobie od zmierzchu do świtu. Budzi Cię porannymi wiadomościami lub przypomnieniem o najbliższych planach, a gdy zamykasz oczy – automatycznie wygasza ekran. Te wszystkie funkcje czynią z Galaxy S III, smartfon inteligentny, który rozpoznaje Twoje potrzeby.

Prześlij dalej:Share on facebookShare on emailShare on favoritesShare on print|More Sharing ServicesWięcej

Informacja Prasowa – Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x