Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

SkyCash- mobilne płatności i doładowania pre-paid

SkyCash to system współdziałających ze sobą aplikacji, które dają możliwość dokonywania bezpiecznych przelewów w czasie rzeczywistym przez telefon komórkowy i internetowy system transakcyjny.

Wersja mobilna przeznaczona jest dla użytkowników wszystkich rodzajów telefonów komórkowych z dostępem do Internetu, zarówno starszych modeli, jak i najnowocześniejszych smartfonów.

Obsługuje ponad 95 procent aparatów, których używają obecnie Polacy.

SkyCash umożliwia błyskawiczne i bardzo wygodne doładowanie kart pre-paid wszystkich liczących się na polskim rynku operatorów GSM.

Wykonanie operacji zasilenia zajmuje kilkanaście sekund. Nie wymaga przy tym kupowania zdrapki i wprowadzania 14-cyfrowych kodów. Wystarczy wybrać operatora, kwotę doładowania i potwierdzić transakcję kodem PIN. Za pomocą SkyCash można zasilić własną komórkę, jak też numer każdego innego telefonu na kartę.

Zależnie od operatora kwota doładowania może wynieść od 5 do 500 zł. Za korzystanie z usługi nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.
Żeby doładowywać karty pre-paid należy dysponować komórką z dostępem do Internetu oraz zainstalowaną i zasiloną środkami pieniężnymi aplikację SkyCash. System jest całkowicie bezpieczny – transakcję zatwierdza bowiem operator GSM.

Istnieje także wersja internetowa systemu SkyCash, gdzie  każdy z użytkowników systemu może również wysyłać i odbierać pieniądze za pośrednictwem strony internetowej.

Aby rozpocząć korzystanie ze SkyCash wystarczy zarejestrować się do systemu, zainstalować na telefonie aplikację oraz zasilić konto środkami pieniężnymi.

Tylko teraz, korzystając ze SkyCash, dostajesz 10% wartości doładowania! Promocja trwa do 7 grudnia 2010 roku.

Aplikację można pobrać tutaj:

http://skycash.com/jak-dolaczyc.html


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x