Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Wielka obniżka cen w Plusie i MixPlusie

wielka oszcz 2 Operator sieci komórkowej Plus przygotował kolejną specjalną ofertę promocyjną, w której od 4 stycznia br. Klienci mogą zaoszczędzić do 548 zł na zakupie wybranego modelu telefonu. Ponadto sieć Plus oferuje dodatkowe minuty o wartości nawet do 240 zł w ofertach abonamentowych i do 300 zł w MixPlusie.

W nowej cenie znajduje się 10 modeli telefonów, w szczególności polecane są:

ˇ Samsung Omnia przeceniony z 549 na 1zł (w Taryfie Syberyjskiej 120 i w MixPlusie 100×30),

ˇ Nokia E66 przeceniony z 549 na 1zł (w Taryfie Syberyjskiej 90 i w MixPlusie 80×42),

ˇ Nokia 5530 XpressMusic z 229 na 1zł (w Taryfie Syberyjskiej 75 i w MixPlusie 50×42).

Nowe ceny telefonów w sieci Plus wyróżniają jej ofertą na tle konkurencji.

Klienci sieci Plus korzystający z oferty abonamentowej mogą również dokonać wyboru jednego pakietu minut gratis na okres promocyjny. Długość okresu promocyjnego zależy od wysokości abonamentu, a wartość uzyskanych w ten sposób dodatkowych minut wynosi od 90 do 240 zł.

syberyjskie

W MixPlusie wartość pakietu dodatkowych minut wynosi od 11 do 301 zł. Pakiet jest włączany automatycznie w momencie aktywacji.

mix plus

Promocja przygotowana przez sieć Plus nie dotyczy wyłącznie nowych Klientów. Również abonenci sieci, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy, będą mogli skorzystać z wielkiej obniżki cen w Plusie i MixPlusie. Klienci abonamentowi odnawiający umowę otrzymają dodatkowo do 30% więcej minut w pakiecie 5 wybranych numerów w Plusie i na stacjonarne

Plus umożliwia także swoim Klientom przetestowanie usługi Czasoumilacz (przez pierwszy miesiąc usługa jest bezpłatna). Oferuje także w promocyjnej, niższej o połowę cenie, wybrane dzwonki (m.in. David Tavare, Akcent, Pectus, Ania Wyszkoni, Kate Ryan, Fragma). Natomiast dla fanów gier na telefon przygotowana została gra „Prince of Persia” w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 2,44 zł.

Więcej informacji o ofercie w Plusie i MixPlusie na stronach www.plus.pl

Adam Suchenek

Rzecznik Prasowy sieci Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x