Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Znamy ceny Galaxy S6 oraz Galaxy S Edge!

Znamy ceny Galaxy S6 oraz Galaxy S Edge!

Krótko przyszło nam czekać na kolejne informacje na temat najnowszego flagowca Galaxy S6, tym razem cała sprawa dotyczy jego cen.
Prezentacja Samsunga, na której zaprezentuje on S6 oraz S Edge nazywa się Samsung Unpacked i odbędzie się już 1 marca tego roku. Kojarzycie datę? Tak, dokładnie. Samsung chce maksymalnie podgrzać atmosferę przed MWC i skupić wszystkich na sobie robiąc swoją prezentację na dzień przed otwarciem targów. Sprytny chwyt marketingowy, przyznaję.

 gsmarena_001
Oficjalne ceny tytułowych Samsungów zostały zamieszczone na pewnej stronie internetowej, która w zdecydowanej większości zamieszcza potwierdzone i prawdziwe dane. Sprawa prezentuje się następująco. Galaxy S6 będzie dostępny w trzech wariantach pamięciowych, 32, 64 oraz 128 GB. Ceny, to kolejno 749, 849 oraz 949 Euro. Zakrzywiony S Edge będzie dostępny w tych samych wersjach pamięciowych, aczkolwiek w każdej z nich jest on o 100 Euro droższy, zatem za 128 GB model przyjdzie nam zapłacić aż 1049 Euro.

Szczerze mówiąc ceny są według mnie zaporowe. Do tego nie można zapominać, że u nas sprzęt jest w 90% przypadków droższy niż w krajach Europy Zachodniej, zatem cena najbardziej pojemnego S6 bez problemowo może zbliżyć się do granicy 4000 złotych.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x