Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bezpłatna aplikacja AXN Player w Ovi Sklepie

Jeśli lubisz kino akcji i jesteś fanem telewizyjnych seriali, teraz możesz oglądać je w telefonie komórkowym. Firma Nokia udostępniła aplikację AXN player dedykowaną telefonom pracującym na systemie operacyjnym Symbian^3.* Dzięki niej użytkownicy będą mieli dostęp do bogatej oferty materiałów video oferowanych przez popularny kanał telewizyjny AXN. Bezpłatną aplikację można pobrać z Ovi Sklepu.

AXN to popularny kanał telewizyjny oferujący rozrywkę, kino akcji i filmy przygodowe w sieciach kablowych i drogą satelitarną w całej Europie Środkowej. Wśród najbardziej znanych pozycji w ofercie AXN można znaleźć: Przygody Merlina, Torchwood, Wołanie o pomoc, Zdarzyło się jutro, Rush, Komisarz Rex czy Post Mortem. Już teraz użytkownicy telefonów z Symbian^3 będą mogli obejrzeć odcinek ulubionego serialu lub ekscytujący program w swoim telefonie dzień po jego premierze telewizyjnej. Plik będzie do pobrania przez 7 kolejnych dni od jego premiery. Dzięki tej możliwości nawet gdy umknie nam odcinek ulubionego serialu w dniu emisji telewizyjnej, będziemy mogli być na bieżąco oglądając go na ekranie telefonu.

Aplikacja AXN Player to kolejna propozycja dostępu do treści telewizyjnych w telefonach Nokia. Dla użytkowników oznacza to dostęp do bogatej oferty plików video każdego dnia. Ponieważ telefon mamy zawsze przy sobie, możemy oglądać w nim programy telewizyjne, na przykład w pociągu czy w drodze do pracy.

„AXN to nasz drugi po ipla lokalny dostawca telewizji internetowej. Cieszę się, że użytkownicy  smartfonów Nokia z Symbianem^3 będą mogli korzystać z telewizji w telefonie i mieć dostęp do informacji i ulubionych programów” – powiedział Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

*) Bezpłatna aplikacja AXN player  dedykowana jest dla użytkowników telefonów Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia E7.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x