Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

iPlus bez limitu transferu

logo_iplus22 grudnia br. iPlus wprowadza dla swoich klientów kolejną innowacyjną usługę – iPlusopobieracz. Jest to całkowita nowość na polskim rynku mobilnego internetu!

iPlusopobieracz to usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego internetu iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki niej ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.

iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (nawet do 100 GB miesięcznie) codziennie w godzinach od północy do dziewiątej rano. Wszystkie dane wysłane i odebrane w ciągu tych 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci.

Z usługi mogą skorzystać wszyscy abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego.

W okresie promocyjnym od 22.12.2009 do 21.01.2010 wszyscy abonenci iPlusa mogą włączyć usługę bez opłaty miesięcznej na stałe.

Aby włączyć usługę, należy:
wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (Pluskod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych)
lub…
zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 – usługę aktywuje konsultant
lub…
zalogować się do Plus Online na www.iplus.pl lub www.plus.pl i przejść do listy dostępnych usług.

Oferta iPlus dostępna jest w sieci sprzedaży Plus, w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.iplus.pl

źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x