Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Internet – Trzy miesiące abonamentu za darmo

Internet – Trzy miesiące abonamentu za darmo

W sieci Plus i Cyfrowym Polsacie przygotowano świąteczne promocje Internetu LTE. Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty dopasowanej do potrzeb różnych użytkowników i nie płacić abonamentu przez 3 miesiące niezależnie od jego wysokości! Dodatkowo do atrakcyjnych pakietów można dobrać nowoczesne sprzęty: laptopy dla gamerów, tablety zaprojektowane z myślą o dzieciach oraz mobilne i stacjonarne routery.

Super Internet dla Ciebie i Rodziny przez trzy miesiące za darmo

Dostępna od 7 listopada promocja Internetu LTE w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie to oferta dla nowych klientów, w której przez trzy miesiące nie płaci się za abonament i to niezależnie od jego wysokość. Można też ją połączyć z Domowym Programem Oszczędnościowym smartDOM i skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 10 zł.

Wyjątkowy laptop HP idealnym prezentem dla gamerów

W świątecznej promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu pojawia się przenośny, wyposażony w wiele portów i łatwy do rozbudowania sprzęt, który ma wszystko, by być obiektem marzeń dla zapalonych graczy.

Laptop OMEN by HP zapewnia grafikę o niezwykłej głębi i jakości godnej komputerów stacjonarnych oraz łatwość modernizacji. Posiada kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti z 4 GB dedykowanej pamięci, a procesor Intel Core i5 ósmej generacji i udoskonalone rozwiązanie termiczne zapewniają najwyższą wydajność. Do tego klawiatura z podświetleniem strefowym i rozpoznawaniem 26 klawiszy naraz zwiększająca szybkość reakcji podczas gry. Laptop jest przygotowany do łatwego modernizowania i rozbudowy dzięki dostępowi do dysków HDD, SSD i pamięci RAM pod jednym panelem. Posiada duży wybór portów umożliwiających podłączenie ulubionych akcesoriów i wyświetlaczy zewnętrznych.

Ten wyjątkowy sprzęt będzie dostępny w sprzedaży ratalnej na 24/36/48 miesięcy z opłatą początkową 199 zł i ratami miesięcznymi już od 93 zł.

Lekki, wygodny i elegancki tablet zaprojektowany z myślą o dzieciach

Kolejnym sprzętem nadającym się na fantastyczny prezent gwiazdkowy jest elegancko zaprojektowany tablet doskonale łączący estetykę z ergonomią i wytrzymałością. Jego ekran pokrywa delikatnie zaokrąglone na krawędziach szkło 2,5D, a obudowa została wykonana z aluminium i wygładzona przy użyciu technologii diamentowej.

Dostępny w świątecznej promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu tablet HUAWEI MediaPad M5 Lite posiada 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, a system czterech wzmacniaczy stereo zapewni głośne i pozbawione zakłóceń doznania dźwiękowe. Tablet oferuje tryb ochrony oczu, który redukuje szkodliwe dla wzroku niebieskie światło i dopasowuje jasność ekranu do otoczenia. Może też sygnalizować dzieciom, aby odsunęły od siebie ekran, jeśli ten znajdzie się od w odległości bliższej niż 25 cm od oczu oraz automatycznie rozpozna, kiedy urządzenie będzie trzymane pod nietypowym kątem i zasugeruje zmianę postawy ciała.

Tablet w zestawie z rysikiem umożliwiającym przygotowywanie osobistych notatek na ekranie tabletu jest dostępny w sprzedaży ratalnej na 24/36/48 miesięcy z opłatą początkową 99 zł i ratami miesięcznymi od 27 zł.Klienci mogą skorzystać z nowych promocyjnych ofert, dobierając także wiele innych sprzętów takich jak router mobilny, stacjonarny lub Zestaw Internetu Domowego 300, a także w opcji „Tylko SIM”. Różnorodność oferty – duże pakiety danych w przystępnych cenach oraz wiele urządzeń do wybory – sprawi, że każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb oraz sprzęt, który sprawi świąteczną radość jemu lub komuś z bliskich.

займ на qiwi мгновенно круглосуточно без отказа без паспорта

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x