Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

MixPlus: Samsung Avila z GPS za 1zł

W piątek (5 lutego 2010 roku) rozpoczyna się nowa promocja w MixPlus, w której dostępna będzie Nowość Samsung Avila z GPS od 1 zł w najniższym doładowaniu 30 zł.

Samsung Avila z wbudowanym systemem GPS będzie dostępny w MixPlusie za 1 zł już w najniższym doładowaniu 30 zł. Każdy, kto kupi w lutym Samsung Avila z GPS-em, otrzyma dodatkowo usługę nawigacyjny Drogowskaźnik za darmo przez miesiąc. Promocja trwa do 28 lutego 2010roku.

Drogowskaźnik to usługa: z mapą Polski umożliwiającą wyszukiwanie adresów i miejscowości, z rozszerzonym opisem interesujących użytkownika punktów wraz ze zdjęciami, z aktualnym repertuarem kin, wyszukiwarką filmów, z opisami i recenzjami filmów, z możliwością zobaczenia własnej pozycji, nawet na telefonie bez GPS.

Przypomnijmy, że ramach oferty mixPlus klient nie podpisuje z operatorem umowy na określony czas, a jedynie liczbę zasileń o wybranej wartości, które może dokonać w dowolnym momencie (minimum raz na 30 dni od ostatniego zasilenia). Umowa kończy się w momencie dokonania ostatniego zasilenia objętego umową.

Standardowa cena połączenia – 0,58 zł (do Play – 0,7 2zł), SMS – 0,18 zł, MMS – 0,38 zł. Koszty połączeń 29 gr do wszystkich sieci (z wyjątkiem Play) można obniżyć dzięki pakietowi Tanio do wszystkich (21 minut w cenie 6 zł, w miesiącu istnieje możliwość aktywacji dwóch pakietów). Do dyspozycji użytkownika są także: darmowy pakiet SMS (do wyboru): 50 SMS do wszystkich sieci lub 150 SMS w sieci Plus, Wybrany Numer (nielimitowane rozmowy i SMS-y przez miesiąc z wybranym numerem za 10 zł), Pakiet 100 minut w Plusie i na stacjonarne do wykorzystania wieczorami (16-8) oraz weekendy (5 zł); Pakiet 500 SMS w Plusie (5 zł) oraz pakiety internetowe (25MB – 5 zł, 100MB – 10 zł, 250 MB – 20 zł; 500 MB – 35 zł).

Promocji towarzyszyć będzie kampania obejmująca telewizję (m.in. TVP, TVN, Polsat, Discovery), stacje radiowe (m.in. Zet, RMF, sieć Eska), a także nośniki reklamy BTL i Internet. Media zaplanował i kupił dom mediowy Media Direction.

Źródło: Media2.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x