Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Netia startuje z nową stroną www.

Pod adresem www.netia.pl Netia uruchomiła swoją nową stronę internetową. Dzięki zmianie użytkownicy zyskali dostęp do całej gamy nowych funkcji, łatwiej będzie im też znaleźć potrzebne informacje.

Nowa strona Netii ma w nowoczesny i przyjazny sposób służyć osobom, które rozważają zakup usług Netii oraz obecnym klientom operatora. Dlatego serwis oferuje m.in. nowy konfigurator ofert oraz możliwość łatwego zamówienia usług on-line, a także rozbudowane, łatwo dostępne i napisane przystępnym językiem sekcje informacji technicznych i finansowych.

„Budowa nowej strony była w dużej mierze inspirowana przez naszych klientów i podyktowana chęcią stworzenia bardziej przyjaznego serwisu, dostosowania się do nowych trendów i wymogów rynku, które mocno się zmieniły od czasu, gdy tworzona była jego poprzednia wersja. Zespołowi projektującemu nową stronę zależało na stworzeniu serwisu zdecydowanie bardziej użytecznego zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Netii” – powiedział Karol Wieczorek, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej w Netii.

Pierwszą wersję nowego serwisu Netia uruchomiła pod koniec września pod adresem http://beta.netia.pl. W krótkiej ankiecie użytkownicy mogli wyrażać swoje opinie o serwisie oraz zgłaszać uwagi, które zostały rozpatrzone przed uruchomieniem ostatecznej wersji strony a część z nich została wdrożona.

Nowy serwis powstał we współpracy z agencją interaktywną Huevo.

***

Netia SA jest wiodącym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym, świadczącym m.in. usługi głosowe oraz szerokopasmowego Internetu klientom indywidualnym i biznesowym. Działa na bazie własnej infrastruktury oraz sieci TP.

(ź)netia.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x