Netia startuje z nową stroną www.

wpis w: Inni Operatorzy, Telekomunikacja | 0

Pod adresem www.netia.pl Netia uruchomiła swoją nową stronę internetową. Dzięki zmianie użytkownicy zyskali dostęp do całej gamy nowych funkcji, łatwiej będzie im też znaleźć potrzebne informacje.

Nowa strona Netii ma w nowoczesny i przyjazny sposób służyć osobom, które rozważają zakup usług Netii oraz obecnym klientom operatora. Dlatego serwis oferuje m.in. nowy konfigurator ofert oraz możliwość łatwego zamówienia usług on-line, a także rozbudowane, łatwo dostępne i napisane przystępnym językiem sekcje informacji technicznych i finansowych.

„Budowa nowej strony była w dużej mierze inspirowana przez naszych klientów i podyktowana chęcią stworzenia bardziej przyjaznego serwisu, dostosowania się do nowych trendów i wymogów rynku, które mocno się zmieniły od czasu, gdy tworzona była jego poprzednia wersja. Zespołowi projektującemu nową stronę zależało na stworzeniu serwisu zdecydowanie bardziej użytecznego zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Netii” – powiedział Karol Wieczorek, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej w Netii.

Pierwszą wersję nowego serwisu Netia uruchomiła pod koniec września pod adresem http://beta.netia.pl. W krótkiej ankiecie użytkownicy mogli wyrażać swoje opinie o serwisie oraz zgłaszać uwagi, które zostały rozpatrzone przed uruchomieniem ostatecznej wersji strony a część z nich została wdrożona.

Nowy serwis powstał we współpracy z agencją interaktywną Huevo.

***

Netia SA jest wiodącym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym, świadczącym m.in. usługi głosowe oraz szerokopasmowego Internetu klientom indywidualnym i biznesowym. Działa na bazie własnej infrastruktury oraz sieci TP.

(ź)netia.pl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments