Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nokia 5250 – dotyk muzyki

Nokia prezentuje najnowszy telefon w swoim portfolio – model Nokia 5250. Połączenie dostępu do sklepu muzycznego Nokia z odtwarzaczem plików MP3 i czułym ekranem dotykowym, pozwoli fanom dobrych brzmień czerpać jeszcze większą przyjemność ze słuchania muzyki i oglądania filmów. Ponadto, dzięki łatwemu dostępowi do portali społecznościowych i kont poczty elektronicznej, użytkownicy mogą pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi. Nokia 5250, dostępna w 5 kolorach, trafi do sprzedaży w Polsce we wrześniu w cenie ok. 600 złotych.

Muzyka gra

Nokia 5250 to urządzenie, które jednym ruchem ręki przenosi użytkowników w świat muzyki. Telefon oferuje wysokiej jakości odtwarzacz muzyczny oraz radio FM stereo. Odtwarzacz obsługuje wszystkie popularne formaty plików muzycznych, takie jak MP3 czy WMA, a dzięki możliwości rozbudowy pamięci telefonu nawet o 16GB  tysiące ulubionych utworów mogą być  dostępne w każdym momencie. Naszą kolekcję możemy również w prosty sposób powiększyć dzięki Nokia Music Store, który oferuje ponad 6 milionów utworów. Fani muzyki docenią także wyjście słuchawkowe 3.5 mm, umożliwiające podłączenie do telefonu większości standardowych słuchawek.

Pozostań w kontakcie

Nokia 5250 umożliwia bezpośredni dostęp do najpopularniejszych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy MySpace. Dzięki temu, już z poziomu pulpitu, możemy na bieżąco czytać i wysyłać wiadomości, aktualizować status, komentować oraz udostępniać swoją lokalizację i zdjęcia. Ponadto dzięki możliwości obsługi kilku kont poczty elektronicznej bez przeszkód będziemy mogli wysyłać i odbierać pocztę elektroniczną.

Dodatkowo…

Nowy model Nokia to urządzenie, które użytkownik może dowolnie personalizować w Ovi Sklepie, który oferuje gry, aplikacje, dzwonki oraz multimedia. Nokia 5250 posiada także aparat 2Mpix i grę Guitar Hero 5 Mobile na pokładzie. Telefon będzie dostępny w 5 kolorach: ciemnoszarym, niebieskim, czerwonym, fioletowym i białym.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x