Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nokia Belle już jest

Sześć ekranów, nowe ikony i widżety, zdjęcia i filmy w HD, to wszystko dostępne na Twoim smartfonie dzięki aktualizacji Nokia Belle. Od dzisiaj dostępna jest aktualizacja oprogramowania o nazwie Nokia Belle. Dzięki niej użytkownicy Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7 oraz Nokia Oro mogą zaktualizować swoje smartfony wzbogacając je o wiele nowych funkcji i udoskonaleń.

Bogatsza personalizacja
Nokia Belle, w stosunku do poprzedniej wersji oprogramowania, oferuje sześć zamiast trzech ekranów głównych, dzięki czemu od wszystkich ulubionych aplikacji i serwisów dzieli nas kilka ruchów. Nowe widżety o różnej wielkości i funkcjonalności wyświetlają najważniejsze informacje bezpośrednio na ekranie głównym, umożliwiają szybki dostęp do aktywacji wybranych funkcji, najważniejszych kontaktów lub komunikatorów. Przenoszenie widżetów i skrótów w obrębie jednego ekranu lub z jednego na drugi, jest bardzo proste wystarczy dłużej przytrzymać ikonę, a następnie przeciągnąć w wybrane miejsce na ekranie lub na jego na krawędź.
Udoskonalony interfejs Nokia Belle zawiera także nowe wersje aplikacji w tym możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości HD – 30 klatek na sekundę. Przeglądanie stron i wyświetlanie filmów online będzie jeszcze lepsze dzięki ulepszonej grafice w przeglądarce internetowej. Dostęp do wszystkich funkcji jest bardzo szybki dzięki uproszczonej strukturze menu i paskowi powiadomień dostępnemu z każdego poziomu interfejsu.
„Ta aktualizacja zmieni dotychczasowy sposób korzystania ze smartfonów Nokia z systemem Symbian. Dzięki oferowanym przez Nokia Belle i znaczącym ulepszeniom użytkownicy zyskają tak naprawdę zupełnie nowy smartfon” – wyjaśnia Alicja Rdzanek, Product Manger w Nokia Poland.

Jak zaktualizować oprogramowanie w swoim smartfonie?
Nokia Belle to aktualizacja zapewniająca znaczące zmiany i zupełnie nowe możliwości. Do aktualizacji oprogramowania smartfonu niezbędne jest zainstalowanie oprogramowania Nokia Suite (wersja 3.3 lub nowsza) na komputerze. Oprogramowanie Nokia Suite wraz z instrukcją obsługi jest dostępne na stronie: nokiasuite.pl. Następnie należy podłączyć smartfon do komputera za pomocą kabla USB i przeprowadzić aktualizację.

Dostępność:
Nokia Belle jest dostępna dla modeli Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7, Nokia Oro. Już wkrótce aktualizacja ta będzie dostępna także dla użytkowników smartfonu Nokia 500.
Sprawdź dostępność Nokia Belle http://europe.nokia.com/nokia-belle-update-availability
Użytkownicy, którzy nie mają dostępu do komputera, a chcieliby zaktualizować swój smartfon, mogą odwiedzić najbliższy punkt serwisowy Nokia Care, gdzie do 1.06.2012 bezpłatnie mogą wykonać aktualizację.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x