Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung Galaxy i5700 z Androidem 2.1

Dla wszystkich posiadaczy telefonów Samsung Galaxy i5700 mamy bardzo dobrą wiadomość – od kilkunastu dni dostępna jest już oficjalna aktualizacja do systemu Android w wersji 2.1 (z wersji 1.5).

Instrukcję aktualizacji można pobrać tutaj

Galaxy i5700 otwiera przed użytkownikiem wiele możliwości personalizacji telefonu. Wszystkie najważniejsze funkcje i aplikacje są dosłownie na wyciągniecie ręki – użytkownik ma do swojej dyspozycji aż 9 ekranów, których zawartość może dowolnie dopasować do swoich potrzeb.

Galaxy i5700 z Androidem 2.1 obsługuje również technologię rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w bardzo prosty sposób uzyskać najważniejsze informacje na temat otoczenia. Po nakierowaniu obiektywu cyfrowego aparatu fotograficznego na dany obiekt, na ekranie telefonu pojawia się obraz wraz z podstawowymi informacjami na temat danej lokalizacji. Galaxy i5700 oferuje również dostęp do widżetów Samsunga, możliwość ustawiania zakładek wizualnych oraz obsługę aplikacji Samsung Kies pozwalającej na szybką i wygodną synchronizację m.in. plików lub kontaktów z komputerem.

Dzięki nowemu systemowi Galaxy i5700 oferuje dostęp do zaawansowanych funkcji multimedialnych, a wygodna przeglądarka znacznie ułatwia zarządzanie kolekcją związanych z rozrywką plików. Większe możliwości zyskał również aparat fotograficzny, który pozwala obecnie na korzystanie z zaawansowanych funkcji związanych z fotografowaniem i przeglądaniem zdjęć.

Wraz z aktualizacją oprogramowania uproszczeniu uległ także proces dodawania załączników do e-maili i wiadomości MMS, sposób zarządzania i wyszukiwania kontaktów oraz obsługa interfejsu Bluetooth.

Test telefonu przygotowany przez redakcję PlusBlog.pl można znaleźć tutaj.

Źródło: Własne, komorkomaniak.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x