Samsung Wave Y – VideoTest

wpis w: Blog+ TV, Plus Lab, Plus LAB | 0

Samsung Wave Y to niskobudżetowa propozycja od koreańskiego giganta.  Samsung Wave Y to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szukają taniego i dotykowego telefonu. Pomimo niskiej ceny, jest to dobry telefon, który jakościowo nie odstaje od najlepszych smartfonów.  Telefon można kupić w Plusie Mix, w zobowiązaniu 30 zł za 1 zł wybierając zobowiązanie 36 doładowań, lub za 99 zł przy 30 doładowaniach. Niedawno w naszej redakcji mieliśmy możliwość testowania Wave Y. Wrażenia z testu można przeczytać tutaj. Dziś również zapraszam do oglądnięcia Wideo testu przygotowanego przez blog+TV:

Zapewne wielu z Was oglądało testy telefonów kręcone przez Plus Lab, które zamieszczane są na kanale YouTube Plusa – http://www.youtube.com/pluspl.
Chciałbym Was zapytać co sądzicie o tych testach, co można by było w nich zmienić, co dodać??? Dziesięć ciekawych pomysłów, sugestii które będą możliwe do wprowadzenia, nagrodzimy myszkami optycznymi z logo Plusa, które dla Was otrzymaliśmy od naszego operatora. Więcej informacji znajdziecie na naszym Plus Forum

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments