Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sony Ericsson Live with Walkman dla entuzjastów muzyki z Android 2.3

Sony Ericsson zapowiedział nowy smartfon z systemem Android, przeznaczony dla entuzjastów słuchania muzyki – Sony Ericsson Live with Walkman. Smartfon będzie dostarczany z najnowszą obecnie odsłoną systemu Android – 2.3 Gingerbread. Sony Ericsson Live with Walkman to urządzenie, które w największej mierze skupia się na głębokiej integracji z portalem społecznościowym Facebook , zapewnia także doskonałe doznania muzyczne.

Do dyspozycji mamy tutaj takie funkcje jak:

  • Qriocity – muzyczno-wizualny serwis Sony: Użytkownicy mają dostęp do milionów utworów spośród najpopularniejszych gatunków oraz do tysięcy filmów wszystkich najważniejszych wytwórni
  • Przycisk Infinite : Odtwarzacz mediów umożliwiający użytkownikom stały dostęp do nowych utworów, video, tekstów i informacji o ich ulubionych artystach
  • Technologia Sony’s xLOUD: wbudowane głośniki wysokiej jakości

Sprzętowo smartfon będzie oparty o jednordzeniowy 1GHz procesor, 3.2-calowy ekran o rozdzielczości 480×320 pikseli, 5MP kamerę z autofokusem i nagrywaniem HD 720p, kamerę VGA do wideorozmów, 320MB pamięci ROM, stot kart microSD do 32GB (w zestawie 2GB), 1200mAh baterię, WiFi, Bluetooth, GPS, DLNA.

Sony Ericsson Live with Walkman ma być dostępny w czwartym kwartale tego roku, zarówno w kolorze białym, jak i czarnym – cena urządzenia jest w tej chwili nieznana.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x