Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sony Ericsson Zylo i Spiro – kultowy Walkman i media społecznościowe

Sony Ericsson przedstawił dziś nowy duet telefonów będący kontynuacją słynnej i zdobywającej nagrody* linii Sony Ericsson Walkman™. Po sprzedaniu ponad 130 milionów telefonów Walkman™ na całym świecie, Sony Ericsson dodaje do tej serii dwa nowe telefony Walkman™ – w przystępnej cenie, ale bez pójścia na kompromis, jeśli chodzi o ich funkcje.

Telefony Sony Ericsson Zylo™ oraz Sony Ericsson Spiro™ zapewniają odbiorcom najlepsze muzyczne doświadczenie, jakiego można spodziewać się od telefonów Walkman™. Jednakże idą też o krok dalej i łączą muzykę z funkcjami opracowanymi dla portali społecznościowych. Użytkownicy mogą teraz kontaktować się z przyjaciółmi z Twitter’a™ lub Facebook’a™ poprzez jedno kliknięcie, równocześnie słuchając ulubionej muzyki z odtwarzacza Walkman™. Inną ważną funkcją dostępną w obydwu telefonach jest TrackID™. Pozwala ona użytkownikom dowiedzieć się kto jest wykonawcą słuchanego utworu. Funkcja ta okazała się popularna wśród miłośników muzyki na całym świecie. W samym tylko roku 2009 zanotowano 129 milionów zapytań o szczegóły utworu poprzez TrackID™.

Telefony Sony Ericsson Zylo™ i Sony Ericsson Spiro™ mają anatomiczną linię wzornictwa, wyróżniającą nowe produkty w ofercie Sony Ericsson. Z pięknym i ponadczasowym kształtem anatomicznej linii telefonu harmonijnie połączona jest ergonomiczna klawiatura, co sprawia, że telefon jest łatwy w użytkowaniu.

„Linia telefonów Sony Ericsson Walkman™ odniosła ogromny sukces odkąd została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 2005 r. Od tego czasu sprzedaliśmy ponad 130 milionów telefonów – i wciąż widzimy wielki apetyt u odbiorców. Dzisiejsza prezentacja modeli telefonów jest odpowiedzią na potrzebę ze strony klientów, aby uczynić linię telefonów Walkman™ dostępną dla szerszego grona odbiorców”, powiedziała Jenny Maltesson, Marketing Business Manager w Sony Ericsson.

„Łącząc to, co najlepsze w funkcjonalności Walkman™ z olbrzymimi możliwościami portali społecznościowych, telefony Sony Ericsson Zylo™ i Sony Ericsson Spiro™ umożliwiają odbiorcom posmakowanie rozwiązań z portfolio Communication Entertainment”, dodała Maltesson.

Sony Ericsson Zylo™ z funkcją Walkman

Zakupiłeś utwór i nie możesz doczekać się kiedy podzielisz się nim z przyjaciółmi? Teraz będziesz mógł odtwarzać w tle swoje ulubione utwory, rozmawiając jednocześnie przez telefon. Model Sony Ericsson Zylo™ z funkcją Walkman™ posiada także wcześniej wgrane dźwięki, tak więc użytkownicy będą mogli udawać, że są nadal w pracy, gdy tymczasem idą ulicą lub są w restauracji. Format FLAC, który debiutuje w tym modelu, umożliwia doświadczanie najwyższej jakości dźwięku.

 • Sony Ericsson Walkman™ – ikona odtwarzacza muzycznego
 • Najwyższej jakości dźwięk przy nieskazitelnym doświadczeniu audio
 • Format FLAC high definition – najlepsza z możliwych jakość dźwięku w telefonie komórkowym
 • Funkcja TrackID™ – łatwo znajdziesz nazwę utworu
 • PlayNow™ – zakupy w sklepie muzycznym przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu
 • Będziesz zawsze na bieżąco z portalami Facebook™ i Twitter™
 • Będziesz mógł dzielić się zdjęciami poprzez Flickr® i Picasa™
 • Będziesz mógł dodawać filmy wideo na YouTube™ dwoma kliknięciami

Sony Ericsson Spiro™ z funkcją Walkman™

Dzięki Sony Ericsson Spiro™ z funkcją Walkman™ będziesz mógł cieszyć się najlepszym w tej klasie muzycznym doświadczeniem użytkownika. Jedno kliknięcie i otrzymasz natychmiastowy dostęp do funkcji TrackID™, gdzie w kilka sekund odkryjesz miliony utworów. Masz ochotę z kimś pogadać? Zaloguj się na portalu Facebook™ albo Twitter™ lub SMS’uj przy zastosowaniu interfejsu pokazującego czytelne chmurki z tekstem.

 • Sony Ericsson Walkman™ – ikona odtwarzacza muzycznego
 • Muzyka, gdy jesteś w ruchu – 3,5 mm jack, Bluetooth™ stereo oraz radio FM
 • Funkcja TrackID™ – łatwo znajdziesz nazwę utworu
 • Ściągniesz muzykę z PlayNow™
 • Skontaktujesz się ze znajomymi poprzez portale Facebook™ i Twitter™.

Sony Ericsson Spiro™ z funkcją Walkman™ posiada następujące parametry GSM GPRS/EDGE 900/1800 oraz GSM GPRS/EDGE 850/1900.

Sony Ericsson Zylo™ z funkcją Walkman™ posiada następujące parametry UMTS HSPA 900/2100 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS HSPA 850/900/1800/1900 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.

Telefon Sony Ericsson Spiro™ z funkcją Walkman™ dostępny będzie na wybranych rynkach od początku trzeciego kwartału w kolorach: Contrast Black, Sunset Pink, Spring Green oraz Stealth Black.

Telefon Sony Ericsson Zylo™ z funkcją Walkman™ dostępny będzie na wybranych rynkach od początku trzeciego kwartału w kolorach: Jazz Black, Chacha Silver oraz Swing Pink.

*Telefon W910 Walkman™ został nagrodzony w kategorii „Najlepszy telefon” podczas 13-go konkursu Global Mobile Awards 2008, zorganizowanego przez GSM Association.

Źródło: Sony Ericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x