Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Test Samsung Galaxy S III

Test Samsung Galaxy S III

Samsung GALAXY S III wpada w oko już od pierwszej chwili. A to za sprawą drobiazgów, takich jak aktywacja ekranu, gdy na niego patrzysz, czy możliwość utrzymywania stałego kontaktu z bliskimi. Stworzony z myślą o użytkownikach, ten smartfon spełnia Twoje potrzeby, myśląc i zachowując się dokładnie tak jak Ty. Samsung Galaxy S III został wyposażony w czterordzeniowy procesor 1,4 GHz, 4,8-calowy ekran Super Amoled HD, pamięć wewnętrzną do 64 GB oraz aparat 8 Mpix z fleszem LED. Samrtfon dostępny jest w ofercie Plusa  „Bez Limitu”.  Zapraszamy do obejrzenia testu przygotowanego przez Plus Lab… Jego grubość wynosi 8,6 mm, a waga to 133 g. Telefon jest wyposażony w łączność 3G lub LTE, moduł GPS z Glonass, ekran ma rozdzielczość 1280×800 pikseli. Przednia kamera 1,9 Mpx może nagrywać filmy HD (30 klatek na sekundę), główny aparat ma matryce 8 Mpx i funkcję „Zero Shutter lag”, która płynnie robi zdjęcie za zdjęciem. Obok tego w telefonie znajduje się moduł Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0. Zastosowana bateria ma pojemność 2100 mAh, a sam telefon umożliwia bezprzewodowe jej ładowanie. W telefonie nie zabrakło także NFC z funkcją mikropłatności.

System śledzenia wzroku pozwoli obsługiwać telefon i przeglądać strony WWW bez przygaszania ekranu tak długo, jak koncentrujemy swój wzrok na ekranie. Wystarczy, że skierujemy wzrok gdzieś indziej, a ekran może zostać wygaszony celem oszczędzania energii.

System Direct Call, wykorzystuje czujnik ruchu oraz czujnik zbliżeniowy i pozwala błyskawicznie nawiązywać połączenia głosowe. Podczas prowadzenia konwersacji sms lub e-mail wystarczy zbliżyć telefon do ucha, aby nawiązać połączenie.

Funkcja S Voice to system głosowej obsługi telefonu. Rozpoznaje naturalną mowę, a zatem wystarczy powiedzieć do telefonu „jaka jest pogoda w Warszawie?”, aby w kilka sekund zobaczyć prognozę pogody na ekranie. Możemy w ten sposób sterować funkcjami telefonu lub przeglądać internet.

Inteligentny i szybki aparat fotograficzny 8 Mpx jest w stanie wykonywać 3,3 zdjęcia na sekundę w cyklu do 20 zdjęć seryjnych. Samsung Galaxy S III jest w stanie samodzielnie ocenić, które ze zrobionych zdjęć jest najlepsze, następnie rozpoznać osoby, które sfotografowaliśmy, otagować je i jednym ruchem wysłać zdjęcie do wszystkich osób na nim – mailem lub MMS – za te działania odpowiada funkcja S Buddy. Udostępnienie takiego zdjęcia na portalach społecznościowych jest także bardzo proste.

Film pochodzi z kanału Plusa na youtube.com/PLUSPL/
Informacje i zdjęcia pochodzą ze strony samsunga i strony tech.wp.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x