Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Xperia™ X10 mini zdobywa nagrodę za wzornictwo produktu

W wyrównanej rywalizacji wśród projektantów i producentów z 57 krajów obsługiwany jedną ręką kompaktowy model Xperia™ X10 mini został uhonorowany przez międzynarodowe jury nagrodą 2010 red dot award za wzornictwo produktu.

Ta nagroda, uznawana za znak jakości wybitnego wzornictwa, jest dla firmy Sony Ericsson świadectwem najwyższej jakości i międzynarodowego uznania, czego gwarantem jest Design Zentrum w Essen w Niemczech, jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych instytucji projektowych w Europie.

Międzynarodowy konkurs projektancki red dot design award organizowany od 1955 roku jest największą i najszerzej znaną tego typu imprezą na świecie. Rywalizacja odbywa się w trzech kategoriach: projekt produktu (red dot award: product design), projekt komunikacji (red dot award: communication design) oraz koncepcja projektowa (red dot award: design concept).

„Firma Sony Ericsson jest bardzo dumna z otrzymania tej nagrody za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa i nadal będzie dokładać starań, aby tworzyć produkty wysokiej jakości.

W firmie Sony Ericsson projekt i stylistyka nie sprowadzają się tylko do atrakcyjnego wyglądu produktu: zagadnienia te są związane z każdym etapem powstawania urządzenia — opracowaniem inteligentnych funkcji i łatwych w obsłudze aplikacji, doborem nowych materiałów i, rzecz jasna, modelowaniem atrakcyjnego wyglądu. Projekt jest ważnym czynnikiem odróżniającym produkty do komunikacji przenośnej.

Projekt i stylistyka produktów firmy Sony Ericsson muszą pobudzać wszystkie zmysły i odwoływać się zarówno do intelektu, jak i do emocji. Logika rozwiązań gwarantuje, że projekt będzie cechował się użytecznością, a nowatorstwo i rozbudzanie instynktów poznawczych odwołują się do emocji. Naszym celem jest ciągłe wyprzedzanie potrzeb klientów, aby mogli oni odnosić się do naszych pomysłów i czerpać z nich inspirację.”


Telefony Xperia™ X10 mini oraz X10 mini pro(z wysuwaną klawiaturą QWERTY), oferują otwarte i intuicyjne doświadczenie communication entertainment, a także budują filozofię wzornictwa opartą na linii ludzkiego ciała, którą Sony Ericsson zademonstrował wprowadzając Xperia™ X10. Poprzez połączenie platformy Android z autorskimi aplikacjami oraz platformą UX, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb, Sony Ericsson sprawił, że komunikacja naprawdę stała się rozrywką dzięki tym nowym telefonom komórkowym. Aby wzmocnić swoje doznania, będziesz mógł wybrać coś dla siebie spośród mnóstwa aplikacji znajdujących się na Android Market™ i współtworzyć mobilne doświadczenie użytkownika, które jest całkowicie unikalne. Użytkownicy mogą także pójść o krok dalej i dostosować cztery rogi ekranu tak, aby mieć dostęp do najbardziej potrzebnych aplikacji w nieskończonej gamie możliwości.

Dwa siostrzane modele telefonów komórkowych posiadają także autorską aplikację Sony Ericsson Timescape™, która skupia całą komunikację w jednym miejscu, tak więc użytkownicy będą mogli ogarnąć jednym spojrzeniem wiadomości tekstowe, nieodebrane rozmowy i nowe wiadomości na portalach Facebook™ i Twitter™, bez potrzeby uruchamiania wielu różnych aplikacji. Interaktywny odtwarzacz muzyczny posiada także ”przycisk nieskończoności”, który zbiera w jedno całą zawartość muzyczną z działu muzycznego i z portalu YouTube™ – inteligentny sposób na wyszukiwanie nowych utworów ulubionego wykonawcy.

Xperia™ X10-wersja mini

(ź)sonyericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x