Samsung Wave S8500 wchodzi do Plusa

Nowy system operacyjny dla smartfonów – Samsung Bada – ma szansę podbić także serca użytkowników Plusa. Od 7 czerwca br. Polkomtel, operator sieci Plus, wprowadził Samsung Wave S8500 z systemem operacyjnym Bada do Promocji w ofercie “Taryfy Syberyjskie” i “Umowa Minutowa z Wybranym Numerem“.

Regulamin Promocji „Taryfy Syberyjskie w Plusie”: Tutaj

W ramach Promocji „Umowa Minutowa z Wybranym Numerem” Abonent otrzymuje możliwość korzystania z promocyjnej usługi „Wybrany Numer w Umowie Minutowej”. Umowa Minutowa to innowacyjna oferta abonamentowa sieci Plus dla klientów indywidualnych. Klienci mają możliwość podpisywania umowy na określoną liczbę minut do wykorzystania, a nie jak do tej pory na określony czas trwania umowy.

Aktywując się w Umowie Minutowej Abonent otrzymuje Jednorazowy Darmowy Pakiet Internetowy – 100MB na surfowanie w Internecie, wymienne na 10MB w WAP. Pakiet aktywuje się automatycznie i można z niego korzystać przez cały okres umowy.

Regulamin Promocji „Umowa Minutowa z Wybranym Numerem”: Tutaj

źródło: Telix.pl
Written by: Maciej Bukała

3 komentarze Added

Join Discussion
  1. ana 11-09-2010 |
    a kiedy bedźie dostepny w mixplusie na doladńwania??
  2. Mariusz Burski 11-09-2010 |
    Nie wiadomo jeszcze. Ale zapewne jego cena nie będzie najniższa :-D
  3. ana 15-09-2010 |
    na doladowania jestem wstanie dac za niego do 500 zl a jak bedzie drozszy to sie nie oplaca bo cez umowy za 1200 max mozna go kupic. Tyle ze mixplus podobno wprowadzil juz doladowania na 48 m-cy. Fajny telefonik szkoda ze taki drogi...

Leave Your Reply