Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus wprowadza do swojej oferty smartfony Infinix

Marka Infinix obecna jest w Polsce od ponad półtora roku, a tylko w 2023 roku dostarczyła na polski rynek 150 tysięcy smartfonów. Wśród różnorodnych urządzeń oferowanych przez Infinix, seria NOTE cieszy się największą popularnością wśród polskich użytkowników.

Pierwszym modelem tej marki dostępnym w ofercie Plusa jest Infinix NOTE 30 Pro 8/256 GB. Urządzenie to działa dzięki wydajnemu ośmiordzeniowemu procesorowi Helio G99 oraz baterii o pojemności 5000 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie przewodowe o mocy 68 W. Smartfon, korzystając z technologii All-Round FastCharge, umożliwia także ładowanie zwrotne. NOTE 30 Pro wyposażony został w potrójny główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx. Ponadto ten model posiada technologię Ultra Power Signal, która poprawia jakość sygnału w miejscach o słabym zasięgu, takich jak windy czy miejsca znajdujące się pod ziemią.

Dwa abonamenty w cenie jednego

Osoby decydujące się na zakup smartfona mogą skorzystać z promocji Plusa i zyskać dwa abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie przez rok z rabatami, następnie 129 zł miesięcznie z rabatem, z pakietem 240 GB do wspólnego korzystania. W ramach oferty klienci zyskują również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x