Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Trzy miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer do Plusha

Plush ponownie zaskakuje swoją inicjatywą. Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego wchodzi w życie najnowsza promocja: przez pierwsze trzy miesiące korzystania z abonamentu nie zapłacisz ani grosza! Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Plusha oraz zawrą umowę abonamentową na okres 24 miesięcy, mogą skorzystać z tej wyjątkowej okazji.

Promocja dotyczy abonamentów na czas określony za 25 zł/mies., 30 zł/mies. (20 zł/mies. przez rok), a także 50 zł/mies. i obowiązuje od momentu podpisania umowy. Co więcej, warto podkreślić, że osoby, które przenoszą do Plusha kilka numerów, mogą cieszyć się tym, że korzystając z promocji, rabat będzie stosowany do każdego z numerów.

To naprawdę znakomita okazja, aby dołączyć do Plusha, skorzystać z ich doskonałych usług abonamentowych i jednocześnie zaoszczędzić na opłatach w pierwszych trzech miesiącach. Nie przegap tej szansy – oferta jest dostępna już teraz dla wszystkich zainteresowanych!

Super smartfony dla ucznia

Jeżeli ktoś szuka smartfonów na nowy rok szkolny, to w Plushu może mieć nawet dwa urządzenia w cenie jednego. Z promocji można skorzystać wybierając nową lub przedłużając obecną umowę na czas określony. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.

Dodatkowo, w Plushu do 3 września można zakupić wybrane modele smartfonów Samsung w niższej cenie. Przy zakupie Samsung Galaxy Z Fold 5 5G lub Samsung Galaxy Z Flip 5 5G klienci będą mogli zaoszczędzić nawet do 600 złotych. Ponadto, decydując się na zakup Samsung Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5 można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie. Wystarczy aktywować smartfon do 10 września oraz do 17 września wypełnić specjalny formularz dostępny w aplikacji Samsung Members.

Najszybsze 5G w Polsce w Plushu

Użytkownicy Plusha mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości, które zapewnia dostęp do najszybszej w Polsce sieci 5G Plusa – niekwestionowanego lidera rankingów internetu mobilnego SpeedTest.pl.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x