Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Aplikacja Gazeta Wybocza w smartfonach Nokia

Od kwietnia br. użytkownicy telefonów Nokia E7 Communicator oraz innych telefonów z systemem operacyjnym Symbian^3 mogą korzystać z darmowej aplikacji „Gazeta Wyborcza”.

Aplikacja umożliwia dostęp do najważniejszych bieżących informacji z kraju i świata oraz komentarzy dziennikarzy „Gazety”, a także – po raz pierwszy na telefonach komórkowych – do serwisu fotograficznego „Duży Kadr”.

 

Oprócz dostępu do informacji aplikacja „Gazeta Wyborcza” na telefony z systemem Symbian^3 oferuje wiele dodatkowych funkcji. Wśród nich jest m.in. „teczka” – zapewniająca dostęp do wcześniej zapisanych artykułów bez konieczności łączenia się z internetem. Aplikacja umożliwia także łatwe i intuicyjne – przy pomocy SMSa lub e-maila – dzielenie się treściami ze znajomymi na Facebooku i Twitterze. Wysokiej jakości zdjęcia z serwisu „Duży Kadr” można oglądać w formie pokazu slajdów oraz przesyłać linki do nich swoim znajomym.

 

Aplikacja „Gazeta Wyborcza” jest dostępna bezpłatnie w Ovi Sklepie firmy Nokia (http://store.ovi.com/). Przy instalacji oraz w trakcie korzystania z aplikacji nie są naliczane opłaty za dostęp do artykułów.

 

Pojawienie się kolejnej, lokalnej aplikacji na telefony Nokia to dowód, że na rynku jest zapotrzebowanie na tego typu ofertę. Co ciekawe – aplikacja Gazeta Wyborcza wykorzystuje w większym zakresie możliwości smartfonów, oferując nie tylko ciekawe i ważne dla użytkownika informacje w języku polskim, ale też wysokiej jakości reporterskie zdjęcia – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

 

Cieszymy się z możliwości dotarcia z materiałami „Gazety Wyborczej” do osób korzystających z nowych smartfonów Nokia. To kolejny sposób na to, by najwyższej jakości teksty i zdjęcia „Gazety” trafiały na nowoczesne platformy komunikacji i były jak najbliżej użytkowników – mówi Robert Stalmach, Dyrektor ds. Licencjonowania Treści i Usług Mobilnych, Gazeta.pl.

 

Aplikację „Gazeta Wyborcza” mogą pobrać użytkownicy wszystkich modeli Nokia z Symbian^3, w tym telefonów Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01 czy wspomnianego Nokia E7 Communicator.

 

Źródło: Nokia

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x