Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bezpłatna nawigacja NaviExpert na długi weekend Wszystkich Świętych

W dniach 29 października – 2 listopada 2010 roku NaviExpert wprowadza bezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji NaviExpert będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji. Nawigację na telefony wyposażone w moduł GPS będzie można pobrać ze strony internetowej NaviExpert. Aplikacja będzie odkodowana od piątku 29 października od godziny 9: 00 do wtorku 2 listopada do godziny 12.00.

W okresie Dnia Wszystkich Świętych kierowcy stają przed koniecznością dotarcia do kilkunastu miejsc w bardzo krótkim czasie. Stąd potrzeba posiadania nawigacji, która będzie w stanie profesjonalnie doprowadzić do wyznaczonego celu. Dzięki rozkodowaniu dostępu do nawigacji NaviExpert posiadacze aplikacji będą mogli dotrzeć do wyznaczonego przez nich miejsca samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy pieszo.

Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Dnia Wszystkich Świętych. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się
do jej użyteczności”
– mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Niskie koszty eksploatacji

Korzystanie z NaviExpert w przypadku posiadania wykupionego pakietu danych nie skutkuje ponoszeniem wysokich opłat. NaviExpert nie przeprowadza ciągłej transmisji danych. Osoba korzystająca z aplikacji ponosi opłatę tylko w momencie wytyczania trasy lub jej zmiany.
W praktyce pobranie nawet najdłuższej trasy w Polsce oznacza transmisję danych na poziomie 300 – 400 kB. Przy krótszych trasach będzie to tylko kilkadziesiąt kB.

Z okazji Dnia Wszystkich Świętych, NaviExpert wprowadził wraz z partnerskim serwisem jakdojade.pl specjalne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, obowiązujące w tym czasie w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Toruniu, Poznaniu i Krakowie

Program można pobrać tutaj:

http://www.naviexpert.pl/pobierz.html

(ź)naviexpert

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x