Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Gratulacje dla uczestników Long Walk Plus Expedition!

11 listopada zakończył się Long Walk Plus Expedition. Polkomtel S.A., operator sieci Plus jest dumny, że wsparł wyprawę, będącą hołdem młodego pokolenia Polaków, dla tych którym nie dane było żyć w czasach pokoju. Trasa wyprawy, blisko 8000 km, prowadziła śladami ucieczki polskiego żołnierza Witolda Glińskiego i jego towarzyszy. W lutym 1941 roku zbiegli z syberyjskiego łagru i przez Buriację, Mongolię, Chiny, Tybet i Nepal po 11 miesiącach dotarli do Indii.

Polkomtel S.A. zaangażował się w tę inicjatywę, będącą połączeniem energii, poświęcenia i walki z własnymi ograniczeniami. Wsparliśmy tych, którzy w sposób szczególny uhonorowali nieznanego bohatera.

Jako sponsor wyprawy Long Walk Plus Expedition czujemy dumę, że wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu. Gratulujemy Tomaszowi Grzywaczewskiemu, Bartoszowi Malinowskiemu i Filipowi Drożdzowi ukończenia Wielkiego Marszu!

Nadal będziemy wspierać tych, którzy chcą i potrafią w tak śmiały sposób dać wyraz swojemu patriotyzmowi. Postaramy się być tam, gdzie historia opowiadana jest przy użyciu współczesnych form wyrazu, gdzie pomysł łączy się z odwagą i szacunkiem dla przeszłości.

Zarząd
Polkomtel S.A.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x