Huawei zaprezentował nowy smartfon – Ascend D2

huawei-ascend-d2-plusblog_plHuawei zaprezentował na targach Consumer Electronics Show 2013 w Las Vegas swój flagowy smartfon Huawei Ascend D2. Huawei Ascend D2 został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS+ o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli (443 ppi) pokryty Gorilla Glass. Za niezawodną pracę odpowiada autorski procesor Huawei – Hi-Silicon K3V2 taktowany zegarem o częstotliwości 1,5 GHz, wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 32 GB pamięci wewnętrznej, jednak bez możliwości jej rozbudowy.Smartfon został również wyposażony w 13-megapikselowy aparat główny z diodą LED i autofokusem, umożliwiający nagrywanie wideo w jakości Full HD oraz 1,3-megapikselowa przednia kamerka do wideorozmów, pozwalająca na nagrywanie wideo w jakości 1080p. Huawei Ascend D2 posiada baterię o pojemności 3000 mAh.

HUAWEI Ascend D2 jest stylowym i wydajnym smartfonem o wszechstronnych możliwościach. Wysokiej klasy ekran FHD, profesjonalna jakość wykonywanych zdjęć oraz zastosowane technologie oszczędzania energii podnoszą komfort codziennego użytkowania” – powiedział Richard Yu, Dyrektor Generalny Huawei Consumer Business Group. “Ascend D2 jest wyrazem naszego oddania idei tworzenia wysokiej jakości innowacyjnych urządzeń, wykorzystujących najnowsze technologie” – dodaje Richar Yu.

huawei-ascend-d2-plusblog_pl_1

HUAWEI Ascend D2 wykonany jest z wysokiej jakości metali. Waży jedynie 170 g i ma 9,9 mm grubości. Jego opływowy kształt idealnie układa się w dłoni. Smartfon dostępny jest w białym i niebieskim kolorze. W Chinach Ascend D2 będzie dostępny jeszcze w styczniu, a potem trafi do sprzedaży w Japonii. W przyszłości smartfon dostępny będzie także z 4,7-calowym ekranem.

(ź) Telix.pl

Komentarze

Written by: Maciej Bukała