Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Kolorowy i przystępny cenowo telefon Nokia 603

Firma Nokia zapowiedziała dziś model Nokia 603 — kolorowy, przystępny cenowo smartfon bez kompromisów z zainstalowanymi fabrycznie najnowszymi aplikacjami. Dzięki technologii NFC smartfon ten można powiązać jednym dotknięciem z akcesoriami, wymieniać w ten sposób dane i odczytywać znaczniki. Z telefonem Nokia 603 dostępny jest Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia Luna o ciekawym wzornictwie. Oba urządzenia umożliwiają łatwe powiązanie przez NFC i tworzą przystępny cenowo zestaw.

Nokia 603 to model przeznaczony dla początkujących użytkowników smartfonów, oczekujących dobrego wyposażenia i nowinek technologicznych, a także osób wymieniających starsze produkty. Szczególnie dotyczy to użytkowników smartfonów Nokia, którzy docenią urządzenie oferujące wszystkie najnowsze funkcje oraz technologie i utrzymane w charakterystycznym stylu tej marki.

Ten najnowszy smartfon dowodzi słuszności podejścia firmy Nokia, zgodnie z którym przystępna cena nie powinna oznaczać mniejszych możliwości. Nokia 603 ma niewielką, doskonale dopasowaną obudowę, w której wykorzystano w maksymalnym stopniu zalety odpornego na zarysowania wyświetlacza ClearBlack o przekątnej 3,5″, dostosowanego do użytku przy świetle słonecznym. Nokia 603 przewyższa oczekiwania, oferując Mapy, najnowsze społecznościowe aplikacje i gry, a także możliwość robienia, edycji i udostępniania zdjęć oraz filmów wideo. Dzięki szybkiemu procesorowi graficznemu wszystkim tym funkcjom towarzyszy doskonała wydajność graficzna. Nokia 603 udostępnia szerszemu gronu użytkowników innowacyjną technologię NFC. Umożliwia ona łatwe udostępnianie zawartości, powiązanie smartfonu z akcesoriami, takimi jak Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia, a także korzystanie z dodatkowych atrakcji, takich jak nieznane poziomy gry Angry Birds.

„Nokia 603 to kolejny model z naszej serii smartfonów z nowym Symbianem Belle. Produkty te są specjalnie dostosowane do potrzeb użytkowników na całym świecie” — mówi Tuula Rytila, Senior Vice President, Nokia. „Niezależnie od poziomu cenowego staramy się, aby wszystkie smartfony miały wysoki poziom funkcjonalny, jakość, z której słynie marka Nokia, lepsze funkcje łączności oraz niespodzianki, takie jak funkcje powiązania i wymiany zawartości po dotknięciu innego urządzenia NFC”.

Wyposażony w najnowsze oprogramowanie Symbian Belle smartfon Nokia 603 ma aż sześć personalizowanych ekranów głównych oraz dynamiczne widżety umożliwiające dostosowywanie ulubionej zawartości i nadawanie jej odpowiedniego priorytetu.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia Luna to kolejny model z serii innowacyjnych akcesoriów Nokia. Jest to zestaw douszny o wyjątkowym wyglądzie, wyposażony w funkcję NFC. Zestaw ten jest dostępny w różnych kolorach i składa się z etui oraz wysuwanej słuchawki. Zapewnia aż do ośmiu godzin czasu rozmów i można go łatwo naładować przy użyciu dowolnej ładowarki telefonicznej Nokia z wtyczką microUSB. Specjalna technologia Always Ready firmy Nokia umożliwia uruchomienie słuchawki i odbieranie połączeń przez wysunięcie słuchawki z etui oraz kończenie ich przez odłożenie słuchawki do etui. Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia Luna kosztuje zaledwie 69 euro*, dzięki czemu stanowi doskonały dodatek do telefonu Nokia 603. Dzięki obu tym produktom więcej ludzi na całym świecie może korzystać z wygodnej funkcji powiązania urządzeń przy użyciu NFC.

Smartfon Nokia 603 jest dostępny w kolorze czarnym i białym z obudowami tylnymi w sześciu kolorach do wyboru: czarnym, białym, fuksji, zielonym, żółtym i niebieskim. Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia Luna jest dostępny w kolorze czarnym, białym, fuksji, zielonym i niebieskim. Nokia 603 trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale 2012 a Nokia Luna jeszcze przed końcem 2011roku.

* Szacunkowa cena detaliczna, bez podatków i dopłat

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x