Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

myPhone pod choinkę? – trzy nowe zestawy promocyjne dla wszystkich Mikołajów!

Gorączka przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia już w pełni. Polski producent telefonów komórkowych myPhone wprowadza do sprzedaży trzy nowe zestawy promocyjne. Każdy z nich jest bardzo interesującą propozycją dla każdego Świętego Mikołaja, szukającego pomysłu na dobry, atrakcyjny prezent dla bliskich.

Zestaw pierwszy jest idealnym prezentem dla babci lub dziadka, w skład zestawu bowiem wchodzi telefon myPhone 1060 GRAND oraz karta startowa SIMPLUS 9. Model 1060 GRAND jest przedstawicielem serii myPhone Simple Life, urządzeń przyjaznych dla użytkownika, intuicyjnych w obsłudze, telefonów optymalnych szczególnie dla seniora. Cechy szczególne telefonu to duże klawisze z czytelnym opisem, kontrastowy wyświetlacz z dużą czcionką menu, przycisk SOS, a także blokada klawiatury za pomocą praktycznego suwaka z boku obudowy. Funkcjonalność 1060 GRAND uzupełnia radio FM, latarka, funkcja szybkiego wybierania i obudowa wykonana z tworzyw o podwyższonej odporności na zarysowania.

Sugerowana cena detaliczna zestawu myPhone 1060 GRAND + SIMPLUS 9 wynosi tylko 229 złotych brutto.

Drugi zestaw jest wyśmienitą propozycją dla miłośników dotykowców zmuszonych do noszenia dwóch telefonów zamiast jednego. Zestaw DWUFON 8890 SENSE z kartami startowymi SIMPLUS 9 i HEYAH 5, pozwoli im na rezygnację z konieczności noszenia drugiego telefonu – myPhone SENSE wyposażony jest w technologię Dual SIM, umożliwiającą korzystanie z dwóch aktywnych kart SIM w jednym urządzeniu. Dotykowy 3-calowy wyświetlacz QVGA, przejrzyste menu z widżetami i możliwością samodzielnego ułożenia zawartości, odtwarzacze plików audio i video, radio FM, aparat fotograficzny 3,2 mpx – to główne atrybuty tego modelu. Wielu obdarowanych doceni możliwość przeglądania stron internetowych i obsługi poczty e-mail za pośrednictwem modułów Wi-Fi i EDGE.

Sugerowana cena detaliczna zestawu DWUFON 8890 SENSE + SIMPLUS 9 + HEYAH 5 wynosi zaledwie 399 złotych brutto!

Zestaw nr 3 zainteresuje szczególnie Mikołajów szykujących świąteczną niespodziankę dla menedżera, właściciela firmy, czy przedstawiciela wolnego zawodu. Zestaw DWUFON 9025TV MOON z kartami startowymi SIMPLUS 9 i HEYAH 5 z racji wbudowanej technologii Dual SIM oraz klawiatury QWERTY najlepiej sprawdzi się właśnie w środowisku biznesowym. myPhone MOON obsługuje aplikacje JAVA, umożliwia korzystanie z internetu za pośrednictwem modułu Wi-Fi. Posiada odtwarzacze plików audio i video oraz aparat cyfrowy z matrycą 2,0 mpx. Model 9025TV posiada jeszcze jedną interesującą funkcję, odróżniającą go od większości telefonów komórkowych – umożliwia oglądanie programów analogowej telewizji naziemnej!

Sugerowana cena detaliczna zestawu DWUFON 9025TV MOON + SIMPLUS 9 + HEYAH 5 wynosi 389 złotych brutto.

Wszystkie powyżej prezentowane telefony wchodzące w skład zestawów DWUFON objęte są dwuletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door. Dodatkowo model myPhone 1060 objęty jest trzyletnią gwarancją producenta, w tym dwuletnią w systemie door-to-door.

(ź) Informacja prasowa myPhone


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x