Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Najmniejsze Koncerty Świata Radia Roxy i OVI Muzyka

Dzisiaj ukazała się płyta DVD z nagraniem występu Muńka – pierwszy tom z serii „Najmniejsze Koncerty Świata”. Ten wyjątkowy cykl albumów m.in. z zapisem 9 koncertów, które w 2009 i 2010 zorganizowały Radio Roxy i OVI Muzyka (wcześniej Nokia Music Store). Wszystkie koncerty w wersji audio można będzie nabyć wyłącznie w sklepie muzycznym Nokia pod adresem www.music.ovi.com.

Nowej odsłonie Najmniejszych Koncertów Świata, realizowanych na przełomie 2009 i 2010 r. w  Alvernia Studio koło Krakowa towarzyszyło hasło „9 gwiazd w 9 miesięcy”. Radio Roxy i OVI Muzyka co miesiąc zapraszały na muzyczne spotkania 20 widzów – wstęp na widownię na Najmniejsze Koncerty Świata można było wygrać w konkursie SMS-owym, a zwycięzców wyłaniali sami artyści.

Serię koncertów rozpoczął 27 października 2009 występ Sidneya Polaka. W kolejnych odsłonach NKŚ wystąpili: Maria Peszek, Voo Voo  i Haydamaky, Tomek Lipiński & TILT, Lech Janerka, Pustki,  Muniek, Hey oraz Giulia & los Tellarini (wykonawcy przeboju Barcelona z filmu Vicky Cristina Barcelona Woody’ego Allena).

Wydany właśnie cykl to wyjątkowa gratka dla fanów, którym nie udało się znaleźć w gronie 20 szczęśliwców uczestniczących w występach na żywo. Jako pierwszy w serii „Najmniejsze Koncerty Świata” ukaże się zapis występu Muńka. Kolejne płyty będą wydawane co piątek.

Wydanie kolekcji wspiera kampania promocyjna prowadzona w stacjach telewizyjnych (m.in. TVP1,TVN, Polsat), w radiu (Radio Roxy, TOK FM, Złote Przeboje), prasie („Gazeta Wyborcza” i jej dodatki oraz „Metro”), na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS oraz w internecie (serwisy z Grupy Gazeta.pl). Spot tv przygotował Timecode, a emisje zakupił dom mediowy Starlink.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x