Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nielimitowany internet w telefonie w ofertach Plus na Kartę i Plus Mix

25 maja br. Plus wprowadza nowe, bardzo atrakcyjne pakiety internetowe oparte na nielimitowanym ilością danych dostępie do internetu w telefonie. Oferta została przygotowana dla Abonentów Plusa na Kartę oraz Plus Mix. Do wyboru są dwa Pakiety internetowe Non Stop:

 

Pakiet

Opłata  

(z VAT)

 

Ilość danych, po której mogą zostać zmienione parametry transmisji Kod włączający pakiet Opłata za korzystanie z internetu po przekroczeniu liczby MB z pakietu
Pakiet internetowy 

9 zł Non Stop

9 zł 150 MB *136*11*11# Brak dodatkowych opłat za korzystanie z internetu na terenie Polski.
W ramach Pakietu Non Stop oferowany jest
nieograniczony ilością danych dostęp do internetu w ramach stałej opłaty miesięcznej.
Pakiet internetowy 

15 zł Non Stop

15 zł 500 MB *136*11*12#

W przypadku Pakietów Non Stop, Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski nie będą pobierane żadne opłaty, a jedynie może zostać zmniejszona prędkość przesyłania danych do 32 kb/s. Klienci chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić w dowolnym momencie wyłączając pakiet i aktywując go ponownie.

Pakiety można włączyć:

  • wpisując na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny podany w tabeli powyżej i naciskając przycisk „zadzwoń”
  • przez internet na stronie www.online.plus.pl

Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni.

Dla Klientów, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie, w ofercie pakietów internetowych pozostaje także dotychczasowy, klasyczny pakiet o wielkości 25 MB za 5 zł (a dla Klientów Plus Mix, także pakiet 125 MB za 6 zł). Po wykorzystaniu ilości danych w tych pakietach opłaty za dalszą transmisję są pobierane zgodnie z posiadaną przez Abonenta taryfą.

Z przedstawionej oferty pakietów internetowych mogą skorzystać posiadacze Plus na Kartę, taryfy: Simplus, Twój Profil i 36i6 oraz Plus Mix, taryfy: Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla

Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić wpisują krótki kod:*147# i naciskając przycisk zadzwoń.

Pozostałe pakiety internetowe dostępne wcześniej w ofercie zostają zamknięte.

Pakiety internetowe można wykorzystać do przeglądania mobilnych stron ulubionych portali internetowych czy serwisów społecznościowych, odbierania i wysyłania emaili, korzystania z różnych aplikacji wymagających połączenia z siecią (jak np. nawigacja, komunikatory), ściągania tapet, gier, dzwonków, czy plików muzycznych.
Można także z nich skorzystać podłączają telefon komórkowy do komputera i wykorzystując go jako modem przy połączeniu z internetem.

Przypominamy, że wszyscy Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl w zasięgu sieci Plus.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x