Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nokia partnerem TEDx w Warszawie

Nokia została partnerem konferencji TEDxWarsaw, która odbędzie się 24 marca 2011 w Centrum Nauki Kopernik. Innowacyjne pomysły, nowe technologie, otwarty przepływ wiedzy, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone w wystąpieniach podczas tegorocznej edycji. Hasłem przewodnim jest  „looking in, looking out”.

 

TEDx to interdyscyplinarne spotkania organizowane pod marką TED, których celem jest umożliwienie lokalnym społecznościom spotkań z ludźmi, których życie i dokonania cechuje pasja, innowacyjność i bezkompromisowość w dążeniu do wyznaczonych celów. To także okazja do wspólnej analizy i dyskusji na temat przedstawianych zagadnień oraz nawiązania nowych, inspirujących znajomości. Spotkania TEDx odbywają się na całym świecie – w Dubaju, Londynie, Amsterdamie. Konferencja w Warszawie organizowana jest już po raz drugi.

 

W tym roku zagadnienia, które będą poruszane podczas wystąpień i dyskusji to między innymi nowe technologie, innowacyjne pomysły i otwarty przepływ wiedzy, a wśród prelegentów pojawią się tak ciekawe i zróżnicowane osobowości jak: Wojciech Eichelberger (psychoterapeuta, pionier psychoterapii integralnej w Polsce, komentator i propagator ekologii, feminizmu i zróżnicowania społeczno-religijnego), Marcin Jamkowski (dziennikarz, podróżnik, fotograf i filmowiec), Marcin Kobylecki (producent w studiu Platige Image), Mark Krawczynski (architekt i pianista z Sydney), Toshi Nakamura i Ewa Wojkowska (społeczni przedsiębiorcy z Australii, współzałożyciele serwisu internetowego Kopernik – thekopernik.org), Krzysztof Rybiński (ekonomista, były prezes NBP, profesor ekonomii) i Tomasz Sikora (fotograf).

 

„Spotkania TEDx gromadzą ekspertów i entuzjastów technologii, rozrywki oraz designu. Obszary te są ważne także dla firmy Nokia, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć organizację konferencji w Warszawie” – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland. „TEDx to forum wymiany myśli i doświadczeń, dlatego mam nadzieję, że Nokia również będzie mogła zainspirować uczestników swoją wiedzą w obszarze technologii mobilnych”.

 

Chcąc przyłączyć się do dyskusji  i wziąć udział w tegorocznej edycji TEDxWarsaw należy wcześniej zarejestrowac się na stronie www.tedxwarsaw.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 marca br. Ponadto wszyscy zainteresowani konferencją będą mieli możliwość oglądania transmisji w Internecie.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x