Nowa oferta JA+ Mix – zawsze masz wszystko czego potrzebujesz!

wpis w: MixPlus, Plus+ | 0

Od wtorku 22 marca wchodzi w życie nowa oferta JA+ Mix. To oferta z rozmowami, SMS-ami oraz Internetem i darmowym dostęp do Facebooka w każdym doładowaniu – po prostu „full opcja”!

Nowy JA+ Mix to kompleksowa oferta, w której klient otrzymuje wszystko czego najbardziej potrzebuje. W każdym doładowaniu są dostępne rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y bez limitu oraz pakiet internetowy. Liczba minut oraz wielkość pakietu zależy od wysokości doładowania, a w doładowaniu 60 zł są to rozmowy bez limitu i 4 GB. Dodatkowo przez cały kontrakt można bez ograniczeń korzystać z darmowego Facebooka.

mixja2

 

* Pakiet kontraktowy odnawia się przy każdym doładowaniu kontraktowym lub wyższym.

** Pakiet cykliczny odnawia się co 30 dni pod warunkiem zapewnienia wystarczających środków na koncie.

Ofertę można dowolnie modyfikować i układać, jak się chce. Każdy pakiet może być w dowolnym momencie wyłączony, a na jego miejsce można włączyć inne usługi.

mixja3

Nowa oferta jest dostępna w opcji standardowej ze stałą kwotą 24 doładowań oraz elastycznej z tańszymi cenami telefonów.

Klienci wybierający nową ofertę w wersji bez telefonu otrzymują rabat w wysokości 10 zł, dzięki czemu zasilają się niższą kwotą, a korzystają z takich samych usług jak w doładowaniu standardowym. Dodatkowo zawierają umowę na tylko 18 obowiązkowych doładowań kontraktowych.

Osoby, które przeniosą z innej sieci swój numer do JA+ Mix otrzymają bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego przez pierwszych 6 doładowań.

Wraz ze startem nowej oferty JA+ MIX wycofana zostaje oferta Plush Mix i nie będzie już ona dostępna dla nowych klientów, a klientom przedłużającym umowę oferowany będzie mix Plusa.

mixja1

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments