Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Off Plus Camera 2012 – specjalna zniżka na pokazy filmowe dla abonentów sieci Plus!

Zniżkę na bilety w wysokości 33% przygotował operator sieci Plus dla swych abonentów w ramach 5. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. Festiwal, którego sponsorem tytularnym od czterech sezonów jest Plus, odbędzie się w dniach 13-22 kwietnia br. w Krakowie.

Aby skorzystać ze zniżki, należy wysłać SMS-a o treści „Plus” na numer 8039. W odpowiedzi zostanie przesłany specjalny SMS zwrotny, który upoważnia do zakupu maksymalnie trzech biletów ze zniżką w wysokości 33% na pojedyncze pokazy filmowe wyświetlane w dniu jego otrzymania. SMS-a należy okazać w kasie Centrum Festiwalowego Off Plus Camera w Krakowie (Pałac pod Baranami, Rynek Główny 27). Promocja trwa przez cały festiwal, czyli od 13 do 22 kwietnia br.

Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji „SMSki filmowe Off Plus Camera 2012” dostępne są na stronie http://www.plus.pl/ZnizkiOffPlusCamera/.

Plus uruchamia także w Krakowie specjalne kafejki internetowe, w których można testować najszybszy internet mobilny LTE:

  • Kino Pod Baranami – stanowiska z tabletami Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE,
  • Kino Kijów – stanowisko do testowania LTE oraz czyszczenia laptopów,
  • Hotel Radisson Blu – ogólnodostępne WiFi w technologii LTE,
  • Pajączek (na rynku) – stanowisko do czyszczenia laptopów.

Dostępna w ofercie sieci Plus technologia mobilnego internetu LTE umożliwia pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s, natomiast wysyłanie danych z prędkością do 50 Mb/s.

Off Plus Camera jest festiwalem poświęconym kinu niezależnemu. Obok prezentacji dzieł uznanych mistrzów oraz klasyki kina autorskiego celem festiwalu jest wsparcie młodych twórców, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. To właśnie dla nich zorganizowany został konkurs „Wytyczanie drogi”, w którym dwunastu młodych reżyserów walczy o Krakowską Nagrodę Filmową w wysokości 100 tys. USD.

Znakiem rozpoznawczym imprezy jest przeniesienie projekcji filmowych do małych i średnich studyjnych sal krakowskich kin, co ma przywołać pamięć małych, klimatycznych kin z ambitnym repertuarem, dyskusyjnych klubów filmowych, które w czasach świetności polskiego kina lat 60., 70. i 80. były ostoją kultury, miejscem spotkań elit artystycznych i intelektualnych. Festiwalowi towarzyszą warsztaty, spotkania z twórcami oraz panele dyskusyjne, a także pokazy specjalne i koncerty.

Integralną częścią festiwalu jest konkurs filmów zrealizowanych telefonem komórkowym „Bierzcie i kręćcie”, zainspirowany analogicznym projektem Roberta Redforda z festiwalu Sundance.

Informacje o festiwalu Off Plus Camera dostępne są na stronie www.offpluscamera.com

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x