Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Ovi Muzyka: brak DRM-ów, wszystkie przeglądarki internetowe, niższe ceny

OVI Muzyka to nowa odsłona internetowego sklepu Nokia z muzyką, dostępna już dziś w Polsce. Nowa platforma to szereg możliwości i udogodnień dla użytkowników. Należą do nich:

www.music.ovi.com – Twoja ulubiona muzyka w formacie MP3!

Od teraz pliki dostępne są w formacie MP3! Muzyka zapisana jest w jeszcze wyższej niż do tej pory jakości 256 kbps.  Pliki nie są już zabezpieczone systemem DRM, co pozwoli nam odtwarzać pobraną muzykę na różnych urządzeniach takich jak komputer, nowy telefon komórkowy czy inne muzyczne urządzenie przenośne różnych producentów.

Jeszcze prostszy dostęp do muzyki

Ovi Muzyka , internetowy sklep muzyczny firmy Nokia, zapewnia teraz jeszcze łatwiejszy niż wcześniej dostęp do ulubionej muzyki. Wystarczy, że użytkownik za pomocą wybranej przeglądarki internetowej (np. Internet Explorer, Firefox, Safari, Google Chrome lub innych) zaloguje się do serwisu Ovi Muzyka, by móc słuchać i pobierać utwory. Ovi Muzyka nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania i może być dostępna zarówno z poziomu telefonu komórkowego jak i komputera PC lub Mac. Dzięki temu użytkownik w każdej chwili i w dowolnym miejscu może zalogować się do serwisu i bez problemu pobrać ulubione utwory muzyczne – wystarczy połączenie z Internetem i urządzenie obsługujące format MP3.

Ponad 6 mln łatwo dostępnych utworów w serwisie Ovi Muzyka

Nokia Ovi Muzyka oferuje bibliotekę ponad 6 milionów utworów artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego, dostarczonych zarówno przez największe, globalne, jak i niezależne wytwórnie muzyczne. Dzięki intuicyjnemu menu i ulepszonemu wyszukiwaniu znalezienie ulubionego utworu lub wykonawcy jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Na podstronach artystów znajdziemy rekomendacje, które ułatwią nam dotarcie do muzyki bliskiej naszym gustom

Ovi Muzyka – Muzyka w niższej cenie!

Wprowadzone zostały nowe kategorie cenowe zarówno dla pojedynczych piosenek, jak i całych albumów. Od teraz  jeden utwór można kupić za 2,49 a cały album  za 24,99 zł. Przykładowo najnowszy album grupy Hurts bogatszy o niedostępny nigdzie indziej singiel Happiness kosztuje 24,99 zł. Pozostałe kategorie cenowe to 2,99 i 3,49 za utwór oraz 29,99 i 34,99 za cały album. Użytkownik przed podjęciem decyzji o zakupie ma możliwość przesłuchania 30-sekundowego fragmentu każdego utworu. Muzyka w Ovi może być zakupiona za pomocą kart kredytowych. Dla chętnych, którzy chcą wypróbować serwis, przygotowaliśmy niespodziankę – ekskluzywną wersję albumu Davida Guetty „One Love’ można pobrać za darmo!

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x