Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

PlusForum: Zapraszamy na blog Mobilny Internet!

Przeczytasz tu o różnych aspektach mobilności – zarówno tych ściśle technicznych, jak i społecznych, kulturowych, a nawet… typowo kobiecych!

mobilny internet

Internet mobilny staje się w Polsce naprawdę popularny. Coraz tańszy, szybszy i łatwiej dostępny. Dlatego postanowiliśmy porządnie rozprawić się z tematem mobilności. Na naszym blogu znajdziecie między innymi praktyczne informacje o sprzęcie i ofertach oraz programach umożliwiających korzystanie z mobilnego internetu, publikowane będą też wpisy pokazujące, jak mobilny internet wpływa na społeczeństwo i współczesną kulturę. Na internet mobilny chcemy też spojrzeć z perspektywy ultrakobiecej: jedną z naszych autorek jest młoda mama, która dzięki mobilnemu internetowi może (choć nie zawsze łatwo;) łączyć obowiązki domowe z pracą.

Autorzy:

Marcin Wilkowski – autor projektu Historia i Media (historiaimedia.org), realizuje historyczne projekty edukacyjne w internecie. Zainteresowania: cyfrowa humanistyka, społeczeństwo i sztuka w Sieci.

Justyna Dzieduszycka-Jędrach – zawodowo prowadzi projekty marketingowe w internecie, od strony teoretycznej bada komunikację sieciową w kontekście lingwistycznym i społecznym, prywatnie zabiegana mama 1,5-roczniaka, „entuzjastka”;) nowych mediów cyberkultury i literatury cyberpunkowej.

Marek Ścibior – przez lata dziennikarz, redaktor, twórca serwisów internetowych, związany z ogólnopolskimi mediami; aktualnie „na swoim” świadczy usługi dla ludności ;-D; prywatnie mąż i ojciec; miłośnik wiedzy, książek, multimediów i biegania.

Piotr Tuszyński – na co dzień programista. Pracował dla firm takich jak Apple i IBM. Fascynat technologii mobilnych i produktów firmy Apple. Zainteresowania: programowanie, nowe technologie, badminton, symulatory lotnicze.

Zapraszamy na http://mobilnyinternet.blox.pl

Partnerem bloga jest iPlus.

Garjusz, administrator PlusForum.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x