Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

6 lat PlusForum.pl

6 lat PlusForum.pl

To już dzisiaj – 5 października 2013 roku – mija 6 lat od powstania PlusForum. W tym czasie stało się największym w polskim internecie forum poświęconym sieci Plus. Tematyka obejmuje oferty przedpłacone operatora, a także abonamenty głosowe oraz mobilny dostęp do Internetu. Jest to najbardziej pomocne forum dla użytkowników sieci, ale i nie tylko – również dla tych, którzy dopiero chcą przejść do Plusa i zastanawiają się nad ofertą. Ten rok przyniósł na forum duże zmiany – co więc się zmieniło?

Najważniejszą zmianę forum przeszło 1 stycznia 2013 roku. Od tego czasu operator sieci Plus współpracuje z forum, dzięki czemu powstał unikalny, oficjalny dział sieci Plus, gdzie na pytania związane z różnymi ofertami odpowiadają wykwalifikowani specjaliści zatrudnieni przez operatora. Dział cieszy się niewątpliwie ogromną popularnością – jest promowany przez operatora na swojej stronie internetowej, a także na swoim (mającym już około 1,3 miliona fanów) oficjalnym profilu na Facebooku. Daje to nowe możliwości komunikacji między klientem a operatorem i podnosi poziom obsługi klienta. Do czasu opublikowania tego tekstu od 1 stycznia w samym tylko oficjalnym dziale operatora powstało ponad 2300 wątków i napisano ponad 28000 postów. Jak widać, użytkownicy bardzo chętnie korzystają z tego kanału komunikacji. Oprócz tego dyskusje na temat innych zagadnień związanych z Plusem toczą się w innych zakątkach forum.
Jednak użytkownicy PlusForum to nie tylko konsultanci operatora. To przede wszystkim dużo liczniejsza i równie pomocna grupa stałych użytkowników, którzy są bardzo aktywni, posiadają naprawdę sporą wiedzę oraz chętnie pomagają i udzielają się na forum. To właśnie wszyscy użytkownicy tworzą naszą społeczność. Obecnie jest ich ponad 8600.

Najnowszym usprawnieniem na forum jest wprowadzenie banerów przekierujących do formularzy. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowej aktywacji, przedłużeniem umowy w Plusie, teraz można zostawić kontakt przez formularz na Plus Forum. Konsultant oddzwoni i odpowie na interesujące cię pytania na temat oferty w plusie lub przedstawi ofertę przedłużeniową, przygotowaną dla ciebie.

plusforum

PlusForum nie ogranicza się jednak do tematyki ściśle operatorskiej. Prowadzone również są dyskusje o sprzęcie – telefonach komórkowych, smartfonach i tabletach – i premierach najnowszych urządzeń (również tych dostępnych w Plusie). W tych rozmowach również bardzo chętnie wypowiadają się specjaliści operatora. Nie zabrakło jednak luźnego działu – w końcu każdy ma również poza telekomunikacją jakieś inne zainteresowania ;-). Z forum powiązany jest nasz blog – PlusBlog.pl. Zamieszcza on informacje o nowościach w Plusie, prezentuje wideotesty autorstwa PlusLabu oraz przeprowadza własne autorskie testy sprzętu w formie tekstowej i multimedialnej. Operator sieci Plus współpracuje z nami również w tym zakresie, użyczając urządzeń testowych, choćby ostatnio Samsunga Galaxy Trend, którego test możecie przeczytać tutaj 

Co dalej? Na pewno planujemy jeszcze bardziej współpracować z operatorem, by najbardziej mogli skorzystać na tym inni – użytkownicy forum, abonenci Plusa. To, że jesteśmy numerem 1 w tej tematyce, z całą pewnością nie oznacza, że nie zamierzamy się bardziej starać. Cały czas pracujemy nad tym, by być jeszcze lepszymi. Tych, którzy jeszcze nie są na forum, serdecznie na nie zapraszamy i życzymy przyjemnego korzystania. A tym, którzy są – niezależnie czy od dawna, czy od krótszego okresu czasu – chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować. W końcu to wy jesteście siłą tej społeczności i bez was po prostu tego forum by po prostu nie było. Życzymy wam (i sobie) jeszcze lepszego rozwoju forum, jeszcze lepszej atmosfery – kolejnych zmian na Plus.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x