Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Polkomtel złożył kolejne zamówienie na usługi transmisji danych w Mobyland z Grupy Midas

Mobyland, spółka telekomunikacyjna z Grupy NFI Midas, przyjęła zamówienie na usługi transmisji danych od Polkomtela. Wartość zamówienia na transmisję danych o wielkości 22 mln GB wynosi 145.305.600 zł netto.

To drugie zamówienie na transmisję danych, które otrzymaliśmy od operatora sieci Plus. Pierwsze opiewało na 11 mln GB” – przypomniał Krzysztof Adaszewski, Prezes Zarządu NFI Midas.Mobyland świadczy usługi Polkomtelowi na podstawie pięcioletniej umowy zawartej w marcu 2012 r. Wartość umowy jest definiowana na podstawie odrębnych zamówień.

W ramach umowy Mobyland zapewnia dostęp do usługi bezprzewodowej transmisji danych, realizowanej w Paśmie 1800 oraz Paśmie 900 w technologii LTE lub HSPA+. Wykorzystuje do tego celu sieć opartą o częstotliwości własne oraz innych spółek z Grupy Midas: Centernetu oraz Aero2.

Mobyland i Polkomtel uzgodniły, że wobec znacznie wcześniejszego złożenia zamówienia przez operatora sieci Plus, cena za każdy MB objęty zamówieniem wyniesie 0,00645 zł netto, czyli będzie niższa od przyjętej w pierwszym zamówieniu (0,00925 zł za 1MB).

Łączna wartość obu zamówień dokonanych przez Polkomtel wyniesie 222.045.587 zł.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x